ملت ایران:حسن رودباریان، درست در آخرین دقایق فصل نقل و انتقالات گذشته از راه آهن به داماش پیوست و انصافا باید او را بهترین خرید داماش دانست. او بهترین پنالتی گیر لیگ انتخاب شد و باید حساب چند بازی سه امتیازی را تمام و کمال به نام او نوشت. همین بازی آخر با استقلال رودباریان در چند صحنه به راستی که ناجی دروازه تیمش شد. با او درباره فصلی که گذشت و آینده اش گفتگو کردیم.
فصل گذشته چگونه بود؟
در مجموع خوب بود نسبت به سالی که مشکلات مالی زیاد بود و اسپانسر نداشتیم تیم خوبی بسته شد و اگر چه شرایط بدی داشتیم اما نکته جالب این بود که تیم داماش با توجه به هواداران خوبی که داشت توانست با انگیزه ای که به بچه ها بدهد این تیم نتایج خوبی بگیرد.
قراردادت با داماش؟
قرارداد من یک ساله بود و تمام شد. و چون باشگاه دنبال اسپانسر و مالک جدید می گردد، منتظر هستیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.
دوست داری بمانی؟
همه چیز به هفته آینده بستگی دارد. فصل سختی را گذرانیم اما با این شرایط مالی خیلی سخت است که بخواهیم بماند. نه برای من بلکه برای همه بازیکنان تیم چون از نظر مالی دچار مشکل هستیم.
پیشنهادی داری؟
چند تا تیم هستند که با مدیر برنامه های من در حال مذاکره هستند اما هیچکدام قطعی نشده است.
به کدام تیم می روی؟
من دو سال است که از لحاظ مالی در مشکل بوده ام. هم در راه آهن و هم در داماش شرایط خوبی نداشتم. اولویت من تیمی است که پیشنهاد مالی بهتری بدهد چرا که نمی خواهم دغدغه مالی داشته باشم و می خواهم فقط به فوتبال فکر کنم.