به گزارشملت ایران: این یک جشن مرسوم در فوتبال آلمان است که در شادی های پس از قهرمانی تیم ها، بازیکنان، با پارچ های بزرگ نوشیدنی های الکلی روی هم می ریزند. در جشن قهرمانی بایرن مونیخ که شنبه شب در آلیانس ارنا برگزار شد هم شاهد چنین صحنه هایی بودیم اما این بار، این جشن به دلخوری ریبری از یکی از هم تیمی هایش منتهی شد.
ریبری، ستاره فرانسوی و مسلمان باشگاه بایرن مونیخ بارها به هم تیمی هایش گفته که هرگونه تماس او با مشروبات الکلی از نظر دین اسلام ممنوع و حرام است و قبل از آغاز جشن قهرمانی هم به آنها گفته بود که در جریان جشن، مشروبات الکلی را به او نزدیک نکنند ولی این بار ژروم بواتنگ بی توجه به این صحبت ها، شوخی ناپسندی با ریبری انجام داد.
درجریان جشن قهرمانی بایرن مونیخ در آلیانس آرنا، بواتنگ درحالی که یک پارچ مملو از مشروبات الکلی، ریبری را دور تا دور زمین تعقیب می کرد و درنهایت هم این پارچ را روی سر او خالی کرد و بعد هم چندین بازیکن دیگر بایرن به این شوخی اضافه شدند ولی ریبری حالا در صحبت هایی اعلام کرده که این شوخی، واقعا بی مزه بوده و ادامه داد: «واقعا دیگر با بواتنگ حرف نمی زنم. او می داند که من مسلمان هستم. واقعا از دست او عصبانی ام.»
بایرن مونیخ درحال حاضر با فاصله ای ۲۲ امتیازی نسبت به بوروسیا دورتموند در صد رجدول بوندس لیگا قرار داردو البته هنوز هم می تواند این فاصله را بیشتر کند. آنها چند هفته پیش و با برد مقابل اینتراخت فرانکفورت قهرمانی شان در بوندس لیگا را مسجل کردند و روز ۲۵ ماه می در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه ومبلی مقابل بوروسیا دورتموند به میدان خواهند رفت.