به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال؛ جان اسپرا بعد پیروزی سه بر صفر مقابل تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی افزود: من فکر نمی کردم در ست دوم با اختلاف ایجاد شده در امتیازات، تیم ما برنده شود و بعد هم در ست سوم با نتیجه ۳ بر صفر پیروز میدان باشیم.
وی تاکید کرد: همونطور که اسلوبودان هم اشاره کرد، هدف از این بازیهای تدارکاتی استفاده از بازیکنانی است که تا بحال کمتر فرصت بازی داشته اند.
سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا افزود: من معتقدم بازیکنانم تلاش زیادی کردند و فکر می کنم اشتباهات زیادی هم داشتند که باید روی آن کار شود. بازی تدارکاتی هم برای همین است که بازیکنانی که تجربه کمتری از حضور در مسابقات دارند، این فرصت به آنها داده شود تا کم کم با بقیه تیم هماهنگ شوند.
وی تصریح کرد: از این که در این بازی پیروز شدیم خوشحالم اما از آن مهمتر این بوده که بازیکنان دیگر تیم هم فرصت پیدا کردند تا در زمین مسابقه خود را محک بزنند.
مربی تیم ملی والیبال آمریکا در مورد ترکیب این تیم در بازی آینده گفت: بطور قطع ترکیب متفاوتی را در بازی روز جمعه که در سن دیه گو برگزار می شود به زمین خواهم فرستاد.
تیم ملی والیبال ایران بامداد دیروز پنج شنبه به وقت تهران در دومین دیدار تدارکاتی با آمریکا سه بر صفر مغلوب شد.
۴۳ ۴۳