به گزارش " ورزش سه "، پرسپولیس صادقیان را ندارد. علی عسگری و دغاغله مصدومیت جدی دارند، هادی نوروزی و کمندانی حرف از کشیدگی کشاله می زنند. اما به جز این نفرات آنها که در آرایش ۲۴۴ علی دایی نیستند یا در قاعده تاکتیکی او برای این بازی نگنجیده اند و یا صاحب مسائل اخلاقی برای محدودیت موردنظر هستند.
پرسپولیس ۲۴۴ بازی می کند، ترکیبی که در چند سال اخیر خیلی ها توصیه اش را کرده اند، بعد از مدت ها دایی از آرایش ۲۴۴ بهره می برد که حضور ثابت ماهینی و احمد نوراللهی بین ۴ مرد ثابت خط میانی عجیب می نماید. برای پرسپولیس نیلسون دروازه بان است و میثم حسینی، نورمحمدی، بنگر و خانزاده از چپ به راست منطقی ترین ترکیب مدافعان را می سازند. در خط میانی کفشگری با تمایل به عقب و احمد نوراللهی مقابل او و پشت ۲مهاجم قرار دارند و عالیشاه و ماهینی هافبک چپ و راست هستند. در خط حمله جایی که پرسپولیس مدت ها با ۲ مهاجم بازی می کند رضا نوروزی در کنار مهدی طارمی قرار گرفته اند. این دو تلاش زیادی برای ایستادن در ترکیب ثابت را داشته اند، اما نگاه به سراپای وجود پرسپولیس واقعیت فوتبال این باشگاه را غم انگیز و کام مجموعه اش را تلخ نمودار می سازد. نسبت به ترکیب اولیه پرسپولیس در سال گذشته و یا بهترین آرایش پرسپولیس پارسال آنها بی بهره از وجود جلال حسینی، خلعتبری، محسن مسلمان، پیام صادقیان، مهرداد پولادی و… هستند.
پرسپولیس برای حفظ آبروی خود با این ۱۱ مرد به میدان می رود؛ این ۱۱ مرد با میانگین سنی ۲۸.۰۹ به میدان می آیند. در ترکیب پرسپولیس احمد نوراللهی با ۲۱ سال و ۶ ماه جوان ترین مرد این تیم است. در روزی که تنها رضا نورمحمدی را به عنوان بازیکن اهل تهران در اختیار دارد با ۱۱ مرد غیرتهرانی از تاریخ پرسپولیس تهران دفاع خواهد کرد.