دیدار تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در حالی از ساعت ۱۹:۲۰ در ورزشگاه آزادی برگزار شد که همه چیز تحت الشعاع درگذشت مهدی نفر، خبرنگار خبرگزاری فارس بود.
به گزارش تسنیم، بازیکنان پرسپولیس، ذوب آهن و یحیی گل محمدی به علت درگذشت مهدی نفر، گروهبان یکم رضا غنی آبادی و درگذشتگان سانحه هوایی با بازوبند مشکی به زمین آمدند. «نفر» عضو تیم رسانه ورزش نیز بود که شماره ۲۲ این تیم را به تن می کرد.
* پیش از آغاز بازی علی دایی به سمت نیمکت ذوب آهن رفت و با نیمکت نشینان این تیم خوش و بش کرد. همچنین رضا نوروزی، بنگر، کفشگری، خانزاده، ماهینی، نورمحمدی و اسماعیل زاده به سمت یحیی گل محمدی رفتند.
* در طرف مقابل هم محسن مسلمان و قاسم دهنوی از جمله بازیکنان ذوب آهن بودند که پیش از آغاز بازی از علی دایی رخصت گرفتند. نکته جالب اینجا بود که دهنوی تلاش می کرد تا پای دایی را ببوسد.
* پیش از به صدا درآمدن سوت آغاز بازی توسط داور مسابقه، بازیکنان حاضر در زمین و تیم داوری به علت درگذشت مهدی نفر و درگذشتگان سانحه هوایی یک دقیقه سکوت کردند.
* مایکل اومانیا مدافع تیم ملی کاستاریکا که در آستانه پیوستن به پرسپولیس است با پیراهن قرمز در جایگاه ویژه حاضر شد. مهرداد میناوند، ابراهیم شکوری و مهدی شیری هم در جایگاه ویژه حضور دارند. حمید علی عسگر نیز با لباس شخصی وارد ورزشگاه شد اما پس از مدتی ورزشگاه را ترک کرد.