نصرت ایراندوست سرمربی تیم ملوان بندرانزلی پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من این پیروزی را به تیم تراکتورسای و سرمربی این تیم و هواداران خونگرم اش تبریک می گویم.
به گزارش تسنیم، وی افزود: بازی امروز یک دیدار سراسر هیجان بود، ما دقیقه ۵ گل خوردیم و پس از آن تلاش کردیم تا کار را به تساوی بکشانیم و این موضوع به تراکتور این فرصت را داد تا در ضدحملات روی دروازه ما فشار بیاورد.
سرمربی ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: من معتقدم بازیکنان جوان تیم ملوان امروز فوق العاده بودند و توانستند مقابل تیم قدرتمند تراکتورسازی ایستادگی کنند.
ایراندوست تصریح کرد: تماشاگران امروز بازی خوبی از هر دو تیم دیدند و دیداری تهاجمی از هر دو تیم شاهد بودیم؛ تراکتور با اینکه می دانستیم تیم خطرناکی است ریسک کردیم و در ضدحملات روی دروازه ما هجوم آوردند.
سرمربی تیم ملوان بندرانزلی ادامه داد: تصمیم داشتیم اگر ۵ گل هم خوردیم حمله کنیم و نتیجه بازی را عوض کنیم.
وی درباره اینکه آیا تصمیمات داور در این دیدار صحیح بود، گفت: من هیچ وقت در مورد داوری صحبت نمی کنم ولی داور مسابقه عملکرد خوبی داشت و تمام اخطارهایی که داد، درست بود و پنالتی هم که برای تراکتورسازی گرفت، یک پنالتی کاملا صحیح بود.
ایراندوست در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه حضور تماشاگران در این دیدار را چگونه ارزیابی کرد، تاکید کرد: تبریز همیشه تماشاگران پرشوری داشته است، شهرداری، ایدم و ماشین سازی تیم های خوب این شهر بودند و تراکتورسازی همیشه طرفدار داشت با وجود اینکه ملوان طرفداران پروپاقرصی دارد انتظار داشتیم بیش از ۲۰ هزار هوادار به ورزشگاه بیاید.
وی ادامه داد: البته اگر رفت و آمدها در تراکتورسازی پایان یابد و ثبات حاکم شود و تیم نیز نتایج خوبی را کسب کند، هواداران به ورزشگاه می آیند چون این نتایج یک تیم است که طرفدار را به ورزشگاه می کشاند.
سرمربی ملوان بندرانزلی درباره انتقاد خبرنگاران از عملکرد ضعیف خط حمله تیمش گفت: ما ۳ بازی است که گل به ثمر رسانده ایم ولی در تمامی دیدارها تلاش کردیم موفق باشیم و در بازی قبلی و امروز هم موقعیت هایی داشتیم اما در گلزنی ناموفق بودیم باید تمرین کنیم تا در دیدارهای آتی خوب گلزنی کنیم.
ایراندوست خاطرنشان کرد: من درباره رتبه تیم قولی به کسی ندادم ولی می خواهیم با بازیکنانی که داریم، تلاش کنیم تا بهترین نتایج ممکن را کسب کنیم.