زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل استقلال در نشست خبری گفت: من تبریک می گویم به همه بازیکنانم. تیم ما نشان داد با کیفیت تر از حریف است اگر چه لحظاتی کیفیت مان را از دست دادیم اما عموما تلاش کردند و خودشان را به حریف تحمیل کردند. تبریک می گویم به همه هواداران که از دقیقه یک تا دقیقه آخر ما را حمایت کردند. از آنها تشکر می کنم و سعی می کنیم با ادامه پیروزی ها پاسخ آنها را بدهیم و نوار بردهای ما قطع نشود.
زلاتکو کرانچار در مورد اینکه قلعه نویی بیشتر در مورد داوری حرف زد گفت: من تعجب می کنم از دوست خوبم امیر قلعه نویی چون قوانین دست و پاگیر زیادی در مورد مربیان برای داوری گذاشته شده به نوعی ما را از هرگونه ابراز نظر در مورد داوری منع می کند اما اگر قلعه نویی چنین حرفی زده باید بگویم داور در برخی صحنه ها حق سپاهان را نداد اما در کل باید قضاوت کنم نکته خاصی که تاثیر گذار بود نبود و شکایت خاصی از داوری ندارم. نتیجه بازی و تعداد گل های ما گویای کیفیت بازی است.
وی ادامه داد: البته لازم به ذکر است که بگویم استقلال شانس گلزنی داشت حداقل دو شانس مسلم را شهاب گردان از آنها گرفت.
سرمربی سپاهان در مورد اینکه پریرا هنوز با تیم هماهنگ نیست، گفت: دیر به تیم ما اضافه شده طبیعی است که هماهنگی او کمتر باشد اما تمام تلاشش را کرده و هرچه دارد خالصانه ارایه می کند.
کرانچار در مورد شیوه بازی ۳-۵ - ۲ بازی گفت: شیوه ما اصلا ۳-۵ - ۲ نیست این شیوه منسوخ شده است شیوه ۳-۴ - ۱-۲ هست شاید برخی تیم ها در جام جهانی سه پنج دو بازی کرده باشند اما اگر دقت کنید تیم ها در این شیوه تحت فشار که قرار می گیرند بسته بازی می کنند اما شیوه بازی ما تهاجمی است. با آن شیوه سه پنج دو نمی توانیم اینگونه بازی کرد.
سرمربی سپاهان در مورد خلعتبری گفت: او در اتوبوس با ما بوده است و همه با هم به ورزشگاه آمدیم اما دوستانش ماشین شخصی اش را به ورزشگاه آورده بودند.
۴۱۴۱