سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: مهرداد پولادی طبق قرارداد رسمی و ثبت شده ای که با باشگاه پرسپولیس دارد بازیکن پرسپولیس محسوب شده و باید با حضور در تمرینات، تیم را همراهی کند.
مهدی خواجه وند درباره شرایط مهرداد پولادی افزود: بین باشگاه پرسپولیس و آقای پولادی قرارداد ثبت شده ای وجود دارد که رسمیت داشته و قدرت اجرایی دارد. بر اساس این قرارداد ایشان بازیکن باشگاه هستند و بر همین اساس انتظار داریم با حضور در تمرینات، تیم را همراهی کنند.
وی درباره اخبار منتشر شده درباره وجود متمم قرارداد و اجازه جدایی بازیکن در صورت وجود پیشنهاد خارجی، ادامه داد: آنچه که رسمیت دارد همین قرارداد ثبت شده است. به استناد قانون که در زمان انعقاد قرارداد حاکم بود و با توجه به مفاد مندرج در همین قرارداد که صراحت دارد هر توافقی غیر از این قرارداد که ثبت نشده باشد، رسمیت ندارد، بر اجرای آن تاکید داریم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه خبر می رسد مهرداد پولادی با یک باشگاه غیر ایرانی قرارداد منعقد کرده است و آیا باشگاه با جدایی وی موافقت خواهد کرد یا نه، خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس بر اساس قرارداد فی مابین اقدام می کند و بازیکن تحت قرارداد برای جدایی رضایتنامه و برای پیوستن به باشگاه های خارجی از باشگاه مجوز بین المللی دریافت کند. تا این لحظه نیز از سوی پولادی یا سایر باشگاه ها هیچ پیشنهاد یا درخواستی به دست باشگاه پرسپولیس نرسیده است که بخواهیم درباره آن تصمیم گیری یا اظهار نظر کنیم.
عضو هیأت مدیره پرسپولیس درباره آخرین وضعیت اومانا و بواتنگ تصریح کرد: در حال حاضر موضوع حضور دانیل اومانا در دستور کار قرار دارد و در مرحله بعد بواتنگ قرار می گیرد. در مورد بازیکن کاستاریکایی هم مذاکرات خوبی انجام شده است و منتظر حضور وی در تهران هستیم.
خواجه وند درباره اقدامات صورت گرفته در مورد پیام صادقیان افزود: با توجه به زمان ابلاغ حکم به باشگاه، در زمان تعیین شده که هفت روز است، درخواست تجدید نظر را برای کمیته استیناف ارسال خواهیم کرد.
۲۵۱ ۴۱