به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ احسان حاج صفی بازیکن جوان سپاهان این روزها در پست هافبک دفاعی خیلی خوب ایفای نقش می کند و توانسته است جای خالی امید ابراهیمی را پر کند، همان پستی که هواداران و کادرفنی تیم نگرانش بودند و فکر نمی کردند که حاج صفی این طور این خلاء را پر کند. حاج صفی در مورد بازی با استقلال در هفته سوم و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می دهد.
* در آستانه بازی با استقلال شرایط سپاهان را چطور می بینی؟
در چند روز گذشته خیلی خوب تمرین کرده ایم. می دانیم که چه بازی حساس و مهمی در پیش داریم و همین باعثشده تا بازیکنان تیم مان با انگیزه تر از قبل تمرین کنند.
* جنگ دو تیم هم که برای صدرنشینی خواهد بود، درست است؟
ما که فعلاً صدرنشین هستیم ولی همین جنگ صدرنشینی باعثشده هر دو تیم نگاه ویژه ای به این بازی داشته باشند. البته بازی دو تیم سپاهان و استقلال چند سال است که دیگر جزو مهمترین بازی های لیگ شده و حتی می توانم بگویم که حساسیت آن با دربی تهران برابری می کند.
* پیش بینی ات از نتیجه بازی چیست؟
برای هر دو تیم بازی سختی را پیش بینی می کنم اما استقلالی ها باید قبول کنند که این دیدار برای آنها سخت تر خواهد بود. هواداران هیچ وقت ما را در چنین بازی مهمی و دیگر دیدارها تنها نگذاشته اند. بدون شک با تشویق ها و حمایت هایشان روز سختی را برای آبی پوشان رقم خواهیم زد. از طرفی تیم مان هم خیلی آماده است و دنبال این هستیم تا سخت ترین روز استقلال در نیم فصل اول را برایشان رقم بزنیم. نه ۳ امتیاز را به استقلال خواهیم داد و نه صدر جدول را!
* تو باید جاسم کرار را در این بازی مهار کنی، بازیکنی که در دو بازی گذشته استقلال خودش را به عنوان یکی از بهترین های این تیم معرفی کرده است.
تمام سعی ام را می کنم تا خط هافبک استقلال را از کار بیندازم. سخت است اما با تلاشم می توانم این کار را انجام بدهم.
* لیگ را خیلی خوب و توفانی شروع کردید. چقدر امیدوار به حفظ این روند هستی؟
هدفگذاری مان برای فصل جدید، جبران ناکامی های فصل گذشته است. در لیگ سیزدهم اصلاً سپاهانی نبودیم که انتظارش را داشتیم و مسائل زیادی هم باعثآن شد اما این فصل دیگر اجازه نمی دهیم چیزی سد راهمان و مانع از قهرمانی سپاهان شود. تیمی داریم که می تواند با اختلاف زیادی نسبت به دیگر رقیبانش، لیگ را فتح کند.
* بحثلژیونر شدنت به کجا رسید؟
فعلاً منتفی است تا ببینم در آینده چه پیش می آید. فرصت برای لژیونر شدنم زیاد است و در حال حاضر فقط فکر سپاهان هستم.
*پیشنهاد که داشتی، چرا قبول نکردی؟
به هر حال فقط من تصمیم گیرنده نیستم و مدیران باشگاه هم هستند. ضمن اینکه پیشنهادی که دوست داشته باشم و برای قبول آن مشتاق و علاقه مند باشم به دستم نرسید. دوست دارم حضور در یک تیم بزرگ اروپایی را تجربه کنم.
۲۵۱ ۴۱