در حالی که حدود ۲ هزار نفر از طرفداران استقلال و سپاهان در بیرون از ورزشگاه فولادشهر سرگردان هستند این بازی به صورت رادیویی برای آنها پخش می شود تا حداقل از جریان مسابقه غافل نباشند.
به گزارش فارس، تعدادی از خانواده ها بیرون از مجموعه ورزشی فولادشهر از منافذی که وجود دارد به صورت ایستاده بازی را تماشا می کنند.
*رحمان احمدی قبل از شروع بازی برای گرم کردن با شهاب گردان به زمین نیامد و کنار زمین ایستاد البته احمدی جنب و جوش زیادی کنار خط دارد و حتی بعضی مواقع دستورات تاکتیکی هم به بازیکنان سپاهان می داد.
*اکثر بازیکنان سپاهان قبل از شروع مسابقه به سمت امیر قلعه نویی رفتند و با وی خوش و بش کردند اما محمدرضا خلعتبری این کار را انجام نداد و سمت قلعه نویی نرفت.
*آرش برهانی و محسن فروزان از استقلال به شدت مورد تشویق قرار گرفتند و از آن سو محمدرضا خلعتبری توسط تماشاگران سپاهان تشویق شد.
*مهرزاد خلیلیان به همراه محمود یاوری و تنی چند از مسئولان استان اصفهان در ورزشگاه حضور دارند.
*امید ابراهیمی و مهدی کریمیان از استقلال به سمت نیمکت سپاهان رفتند و البته یعقوب کریمی نیز با کرانچار خوش و بش کرد. امید ابراهیمی توسط تعدادی از هواداران استقلال و حتی سپاهان مورد تشویق قرار گرفت.
*هواداران استقلال یک بنر آوردند که روی آن نوشته شده مکتب استقلال ناصرخان، امیرخان.
*تا ۵ دقیقه قبل از شروع بازی مسئولان ورزشگاه در حال نصب بنرهای تبلیغاتی این مسابقه بودند.
*خواننده های سپاهانی امروز قبل از شروع بازی آهنگ هایی را برای هواداران این تیم می خواندند.
*کادر فنی تیم استقلال و امیر قلعه نویی برخلاف رسم قدیمی که میزبان به سمت میهمان می رود اینبار برعکس عمل کرد و به سمت کرانچار و کادرفنی سپاهان رفته و با آنها خوش و بش کردند.
*میلاد فخرالدینی پس از به ثمر رساندن گل اول استقلال نزد قلعه نویی رفت و با وی خوش و بش کرد. بعد از این گل طرفداران سپاهان شعار می دادند سپاهان با غیرت البته تعدادی از تماشاگران نیز با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.
*عبدالله کرمی با وجود اینکه امسال به سپاهان آمده ولی از محبوبیت خاصی بین تماشاگران سپاهان برخوردار است و او هم در جریان بازی تشویق می شد.
*هنگامی که داور به سود سپاهان اعلام پنالتی کرد امیر قلعه نویی و کریم بوستانی به شدت به داور اعتراض کردند که بوستانی توسط فغانی اخراج شد.
دیدار دو تیم با نتیجه ۲ بر یک در نیمه اول به پایان رسید.