در حالی که بازی دو تیم سپاهان و استقلال در جریان است شجاع خلیل زاده مرتب با محمود کریمی مربی سپاهان گفت وگو می کند. این اتفاق در حالی رخ می دهد که بازی در جریان است ولی خلیل زاده نکات بازی را از کریمی به بازیکنان منتقل می کند.
به گزارش فارس، در دیدار امروز دو تیم از توپ های جدید سازمان لیگ برتر استفاده شده که پیش از این بازی ها با توپ های قدیمی برگزار می شد.
*بعد از گل دوم سپاهان امیر قلعه نویی به داور چهارم نیز اعتراض کرد.
*مهدی شریفی بعد از به ثمر رساندن گل پیراهن خود را بالا زد که روی آن نوشته شده بود یا امام حسن مجتبی البته شریفی و بازیکنان سپاهان به شکلی عجیب خوشحالی کردند و مهاجم گلزن این تیم با توپ به سمت چند بازیکن سپاهان شلیک کرد و آنها به شکل عجیب نقش بر زمین شدند تا خوشحالی جدیدی را رو کرده باشند.
*بعد از گل مهدی شریفی، آرش برهانی به دستور قلعه نویی از روی نیمکت بلند شد و گرم کرد.
*بعد از مدت ها اسکوربورد ورزشگاه فولادشهر به طور کامل درست شده و در دسترس تماشاگران قرار دارد.
*دو گلزن تیم سپاهان توسط تماشاگران این تیم به شدت تشویق شدند.
*یک صندوق بزرگ برای حمایت از کودکان غزه در ورزشگاه قرار گرفته و تماشاگران کمک های مالی خود را به این صندوق می اندازند.
*هنگامی که سپاهانی ها گل دوم خود را به ثمر رساندند گوینده ورزشگاه اسم کوچک شریفی را صدا زد و تماشاگران فامیلی او را به سبک تماشاگران آلمانی و مونیخی صدا زدند.
*بعد از گل دوم سپاهان تماشاگران این تیم به شکل عجیب علیه قلعه نویی شعار می دادند این در حالی است که در ابتدای بازی زردپوشان به شدت سرمربی استقلال و سابق خود را تشویق می کردند. سپاهانی ها در حمایت از ۲ گلی که تیمشان به ثمر رساند شعار می دادند که مرفاوی به استقلال برگردد!
دیدار دو تیم با نتیجه ۲ بر یک به سود سپاهان در جریان است.