حمید استیلی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خیلی خوب و پایاپایی بود، می توانستیم برنده شویم اما در جایی بازنده شدیم که تمرین زیادی کرده بودیم.

به گزارش فارس، وی افزود: بچه های ما نقاط ضعف و قوت فولاد خوزستان را می شناختند. تا زمانی که گل خوردیم بازی پایاپای بود. با تیمی دیدار کردیم که قهرمان فصل قبل است و تجربه بیشتری نسبت به ما داشت. در ابتدای نیمه دوم فولاد کمی بازی را در دست گرفت اما روی یک ضربه ایستگاهی مشکوک این تیم به گل رسید. بازیکن ما می گفت این صحنه خطا نبوده است اما ما به داور احترام می گذاریم و این برد را به فولاد خوزستان و هوادارانش تبریک می گوییم. باید بگویم که تازه امروز ۶ هفته بدنسازی ما به اتمام رسید. از تمامی تیم های دیگر دیرتر کارمان را آغاز کردیم و هفته به هفته بهتر می شویم. زمان کم است فقط ۴ روز تا بازی مقابل ذوب آهن وقت داریم. جوان های بسیار خوبی داریم و باید تمرکز کنیم تا هفته به هفته بهتر شویم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به این سؤال که آیا به عملکرد داور اعتراض داشتند، خاطر نشان کرد: ای کاش به رختکن می آمد و جای استوک بازیکنان فولاد خوزستان را روی پای بازیکنان ما می دیدید. ما این صحنه ها را از نزدیک می دیدیدم، برخی اتفاقات را داور می دید اما کمک داور نمی دید، به هر حال بازی در تهران بود و فشار زیاد بود. ما اعتراض کردیم اما از داور عذرخواهی می کنم و نباید این کار را انجام می دادیم.

استیلی در مورد اینکه آیا از بازی دادن به جوان ها رضایت داد، اظهار داشت: ستاری امروز هم عملکرد خوبی داشت، او از امیدها به تیم اضافه شده و مقابل نفراتی بازی می کند که حداقل تجربه ۱۰۰ بازی لیگ برتری دارند. این جوان ها روز به روز بهتر می شوند، امروز روی اشتباهاتمان باختیم. نقطه قوت ما ضربات ایستگاهی است که روی آن گل خوردیم.

وی در مورد اینکه چرا طالب لو نیمکت نشین بود، عنوان کرد: این تشخیص ماست. ما ۳ دروازه بان خوب داریم. وحید آنقدر با اخلاق است که واقعا او را یک فوتبالیست نمونه می دانم. او حتی در رختکن بازیکنان را باد می زد. این نشان می دهد بچه های ما چه روحیه خوبی دارند. محمد غلامی با سابقه ملی روی نیمکت می نشیند و وقتی به زمین می رود انگیزه زیادی دارد. ابراهیمی کریمی بازوبند را به بهادر عبدی می دهد، واقعا بچه های ما با اخلاق هستند و این بسیار خوب است.

سرمربی راه آهن در پایان در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه علی لطیفی از یک طرف دستور تاکتیکی می دهد، بهنام ابوالقاسم پور از طرف دیگر با بازیکنان صحبت می کند و عابدزاده هم از سوی هواداران تشویق می شود و آیا این مسئله تمرکز بازیکنان را به هم نمی زند اظهار داشت: امروز ما علی لطیفی را مقابل خط گذاشتیم، شاید این امر یکی از نقاط ضعف ما باشد که آن را از بازی های بعد رعایت خواهیم کرد.