به گزارش " ورزش سه "، دیدار نفت و استقلال خوزستان، دیدار تیم هایی است که برای یارگیری بنا به سیاست های مختلفشان هزینه زیادی صرف نکرده اند.
۱. در تیم نفت ایمان مبعلی، بیراوند و غلامرضا رضایی ملی پوشان قدیمی و جدید روی هم یک و نیم میلیارد تومان قرارداد بسته اند، این ۳ روی هم از آندرانیک تیموریان به تنهایی یا مهدی رحمتی به تنهایی کمتر پول گرفته اند.
۲. استقلال خوزستان بی بضاعت ترین تیم لیگ برتر است، قیمت بازیکنان این تیم آنچنان پایین است که گرانترین بازیکنش مهدی مومنی است. تیم گمنامی که مشهورترین نفرات آن روح الله سیف اللهی، عبدالهادی خنیفر، محمدرضا مهدوی و مهدی مومنی هستند.
۳. عبدالله ویسی و علیرضا منصوریان سرمربیان دو تیم هم سن و سال هستند، این دو ۴۳ ساله اند.
۴. آخرین بازی دو تیم روز سوم دی ماه پارسال انجام شد و طی آن دو تیم به نتیجه تساوی صفر صفر رسیدند.
۵. دیدار رفت پارسال دو تیم روز ۲۵ مرداد ۹۲ انجام شد، جالب اینکه این دو تیم روز ۲۴مرداد به مصاف هم می روند. آن بازی را تیم نفت در اهواز با پیروزی ۴ ۲ پشت سر گذاشت و نتیجه فوق العاده ای را دشت کرد.
۶. در هفته دوم هر دو تیم بازنده شدند، نفت در لحظات آخر بازی به راه آهن و استقلال خوزستان در دقایق واپسین به استقلال تهران باخت.
۷. اگر قیمت های اعلام شده توسط تیم ها به سازمان لیگ برتر را مرور کنیم متوجه می شویم که نفت و استقلال خوزستان از تمام تیم های حاضر در لیگ برتر ارزان تر هستند.
۸. ایمان مبعلی بازیگردان تیم نفت تهران، لیگ سال گذشته را در تیم فوتبال استقلال خوزستان آغاز کرد هر چند در ادامه کار به استقلال تهران رفت.