محمدرضا خلعتبری پس از پیروزی ۳ بر یک سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که توانستیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم، ما می توانستیم گل های بیشتری بزنیم و اگر دقت می کردیم این اتفاق می افتاد ولی در مجموع خدا را شکر می کنم که ۳ امتیاز را گرفتیم.
به گزارش فارس، وی درخصوص صحنه ای که داور به سود سپاهان پنالتی گرفت و استقلالی ها به آن اعتراض داشتند گفت: نمی دانم توپ به دست خورد یا دست به توپ ولی همیشه گفته ام فغانی از داورانی است که هر چیزی را ببیند اعلام می کند او در شیراز پنالتی من را نگرفت اما برایش استقلال، سپاهان و پرسپولیس فرقی نمی کند و اگر لازم باشد خطا را اعلام می کند در مجموع با همه اتفاقاتی که بحثشده سپاهان لیاقت گرفتن ۳ امتیاز را داشت.
مهاجم سپاهان در ادامه درخصوص شجاع خلیلزاده نیز گفت: او پسر دوست داشتنی ای است و در طول بازی تحت فشار بود فکر می کنم او از خوب های ما است و من نمی توانم درخصوص کارت قرمز او نظر بدهم.
خلعتبری درخصوص اینکه چرا موقع خروج خلیلزاده با او می خندید گفت: جو سنگین بود و می خواستم به او چیزی بگویم که از آن وضعیت خارج شود.
وی در خصوص اینکه در این چند سال چه حرکتی را پهلوانانه دیده است گفت: فکر می کنم در بازی با فجرسپاسی در شیراز بود که مهدی نظری می توانست توپ را تبدیل به گل کند اما این کار را نکرد و حرکت بسیار جوانمردانه ای انجام داد.
وی در پایان درخصوص اینکه گفته می شود او با اتومبیل شخصی به ورزشگاه آمده و حتی قصد داشته قهر کند گفت: من با اتوبوس تیم آمدم و برادرم هم با ماشین شخصی من به ورزشگاه آمده بود او مشکل کارت پارکینگ داشت و به همین دلیل او را به ورزشگاه راه نمی دادند اما مشکل حل شد.