امیر قلعه نویی پس از شکست ۳ بر یک مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: اجازه می خواهم دو تبریک داشته باشم اول به سپاهان بابت بردی که داشتند و تبریک دوم به ورزشگاه فولادشهر که پر شد از تماشاگر. امیدوارم روزهای خوب فوتبال به فوتبال برگردد. من به نتیجه کاری ندارم قرار شده ما مربیان لال باشیم و در مورد داوری حرف نمی زنم. بازی خوبی بود و تماشاگران از بازی لذت بردند و قرار شد مربیان لال باشند و در مورد مسایل دیگر صحبت نمی کنم.
به گزارش فارس، وی ادامه داد: کارشناسان داوری ارزیابی خوبی داشته باشند و واقعیت ها را بگویند حالا که قرار نیست مربیان حرف بزنند کارشناسان در مورد مسایل داوری به سازمان لیگ بگویند حق ما باخت نبود. بالای ۸ خطا پشت محوطه جریمه گرفتیم و ۸-۹ کرنر زدیم ولی یک مطلب می گویم، با این داوری اگر می بردیم دوستان قلم به دست چه تیترهایی می زدند؟ ولی قرار شده ما حرف نزنیم و حسین عسگری به مسایل داوری رسیدگی کند. فلان مربی و فلان بازیکن جریمه می شوند خدا وکیلی حق ما باخت نبود. الان هم می گویم کرنر زدیم و ضربات کاشته زیادی هم زدیم.
امیر قلعه نویی در مورد وضعیت نکونام و منش پهلوانی گفت: خیلی ممنون هستم. ما ماندیم ومبارزه می کنیم و یکماه و یکماه ونیم دیگر همه چیز برای مردم مشخص می شود. یا آنهایی که اتهامت زدن وضعیتشان مشخص می شود یا در دادگاه انقلاب یا در دادگاه فوتبال مشخص می شود همه چیز و به اتهام ها رسیدگی می کنند. مگر رائول و دل پیرو از تیم هایشان نرفتند چرا آنها حرفی نمی زنند مرام پهلوانی در فوتبال ما نیست. یک بازیکن می رود همه چیز خراب می شود وقتی هستی پهلوان هستی و آرامش می دهی من تعجب می کنم چرا مطبوعات پیگیری نکردند. هستی پول می گیری و بازی می کنی آدم خوبی هستی ولی وقتی می روی آدم بد می شوی. چرا مطبوعات این مسایل را پیگیری نمی کنند.
وی ادامه داد: نمی خواستم یکسری صحبت ها را انجام بدهم و انها را برای آخرتم گذاشته بودم شفیع شاهد است ۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون گرفتم ۳۰۰ میلیون خرج کردم و ۱۵۰ میلیون هم طلب دارم و شکایت هم نکردم فقط یکی دو بار گفتم پولم را بدهید. در تبریز بودم حسینیه درست کردم بروید بپرسید. باید بمانم تا آدم هایی که فساد اخلاقی دارند بروند. امثال من بروند فضای برای آن آدم ها بیشتر می شود. آقای باقری خواهش می کنم بروید اقای شفیع زاده را بیاورید معاون وقت بانک صادرات را بیاورید و کمک های خیریه ای که انجام دادیم را بگویند بعد از دو سال این حق را دارم. بیایند و کنفرانس مطبواعاتی بگذارند.
قلعه نویی ادامه داد: در مبارزه طلایی برنده شدم.
من خودم دنبالش نروم هر مربی دیگری بود امید ابراهیمی از درصد می گرفت یا این بازیکن را با خودش می برد چون من او را از بندرعباس آمد یکی از بهترین هافبک های دفاعی ایران است. او می توانست در جام جهانی فیکس بازی کند. ما پیرو فرهنگ پهلوانی هستیم من سپاهانی ها را دوست دارم جز بهترین طرفداران ایران هستند و به آنها تبریک می گویم.
سرمربی استقلال افزود: خرسندنیا یکی از بهترین مدافعان بود و اگر می دانستم صادقی مصدوم است مدافع دیگری می گرفتیم تا برخلاف میل مان خرسندنیا هافبک دفاعی است را در دفاع به کار نمی گرفتیم و به غیر از آن توپی که به تیرک ما خورد همه چیز در اختیار ما بود و در مورد پنالتی هم کارشناسان باید نظر بدهند.
وی در پایان نشست در مورد داوری گفت: اشتباه داوری هم پیش می آید.