آندرانیک تیموریان پس از شکست تیم استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و فکر می کنم ما تا قبل از دریافت گل سوار بر بازی بودیم. بعد از اینکه بازی یک - یک شد گل دوم را در عرض ۵ دقیقه خوردیم که فکر می کنم آن گل آفساید بود هر چند من آن صحنه را دوباره ندیدم. در هر صورت فوتبال برد و باخت دارد و ما می توانیم به آینده خوش بین باشیم و به کورس قهرمانی برگردیم.
به گزارش فارس، وی در خصوص شرایط تیمی استقلال گفت: امیدوارم تیم ما بهتر شود، به نظرم ما خوب بازی می کنیم و حتی امروز روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم ولی آنها به خصوص در خط دفاعی خیلی باهوش عمل کردند و حملات ما را خنثی کردند. فکر می کنم می توانیم در بازی آینده جبران کنیم.
تیموریان در خصوص وضعیت خودش گفت: من کمی دیر به تیم اضافه شدم و فکر می کنم بدنم هنوز خسته است. در بازی اول مقابل راه آهن بازی نکردم و این دومین دیداری بود که برای استقلال به میدان می رفتم.
تیموریان در پایان در خصوص اینکه آیا پیش بینی چنین نتیجه ای را می کرد یا خیر، گفت: اصلا ما آمده بودیم تا سپاهان را ببریم و این نتیجه غیر قابل پیش بینی بود. اما همان طور که گفتم موقعیت های ما تبدیل به گل نشد.