مجید باقری نیا پس از تساوی تیمش مقابل پیکان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدا به علت عدم حضورم در کنفرانس روز گذشته عذرخواهی می کنم متاسفانه به دلیل تاخیر پرواز ما ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه تهران نشست و امیدوارم این اتفاق مجددا تکرار نشود.
به گزارش فارس، وی در مورد بازی گفت: پیکان تیم پرمهره و با تجربه ای است، ۷ بازیکن ما امروز در حالی به میدان رفته بودند که تجربه لیگ دست اولی هستند و از سال گذشته به تیم اضافه شده اند.
سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: آمده بودیم تا از دروازه خود محافظت کنیم و در ضدحمله از نقاط ضعف پیکان استفاده کرده و به گل برسیم این کار را هم انجام دادیم. در چند دیدار اخیر موقعیت های خوبی را از دست دادیم که اگر از آنها استفاده می کردیم می توانستیم حداقل ۳ امتیاز این بازی را ازآن خود کنیم امیدوارم در بازی های آینده این مشکل حل شود.
وی در مورد درگیری در تمرینات و جابه جایی این تیم به اهواز گفت: مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته، ما به علت فشردگی لیگ تمرینات را به اهواز بردیم تا از امکانات بهتری هم استفاده کنیم و مسافت مسجدسلیمان تا اهواز که ۱۶۰ کیلومتر است را سپری نکنیم. خوشبختانه همه چیز خوب است و مشکلی وجود ندارد.
باقری نیا در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه مسئولان پیکان معتقد بودند بازیکنان تیمش وقت کشی کرده اند گفت: در نیمه اول داور فقط یک دقیقه وقت اضافه گرفت و در نیمه دوم هم ۵ دقیقه. وقت تلف شده ای در بازی نداشتیم به جز یک مورد مسئله خاص دیگری ندیده ام که بخواهد بازیکن خود را بی مورد به زمین انداخته باشد.