زلاتکو کرانچار بعد از برتری ۳ بر یک تیمش در دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم، چرا که بازی با کیفیتی را انجام دادند. از صحبت های قلعه نویی درباره داوری تعجب می کنم، چرا که داوری در نتیجه بازی تأثیری نداشت.
به گزارش تسنیم، وی افزود: ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم و با توانی که به خرج دادیم و استفاده از هوش و زکاوت بازیکنان مان تلاش های حریف را متوقف کردیم. من این نتیجه را به هواداران تیم تبریک می گویم و امیدوارم این پیروزی ها در دیدارهای آینده هم ادامه دهیم.
سرمربی تیم سپاهان با ابراز تعجب از صحبت های قلعه نویی درباره داوری خاطرنشان کرد: در آیین نامه جدید صحبت درباره داوری ممنوع شده است و اگر مشکلی وجود داشته برای ما هم بوده و به ما ضرر رسانده است. با این حال قضاوت در نتیجه بازی تأثیری نداشت و موقعیت هایی که به دست آوردیم بیانگر همین موضوع است.
کرانچار یادآور شد: استقلال هم شانس های خوبی برای گلزنی داشت که با عکس العمل های فوق العاده گردان از آن جلوگیری شد. ما تیم برتر میدان بودیم و البته در زدن ضربات آخر مشکلاتی داشتیم که باید برای بازی های آینده روی آن کار کنیم.
وی درباره هماهنگی پریرا با دیگر بازیکنان سپاهان هم تصریح کرد: این بازیکن هنوز به هماهنگی صددرصد با بازیکنان نرسیده البته باید در نظر داشته باشیم که او در آخرین لحظات به تیم ما اضافه شد اما با عملکردی که داشته رضایت ما را جلب کرده و در حال پیشرفت است.
سرمربی سپاهان درباره هماهنگی هافبک دفاعی این تیم هم تأکید کرد: قبول دارم رسول نویدکیا به دلیل آنکه هافبک تهاجمی است با سایر نفرات هماهنگی زیادی نداشت اما در تیم ما بازیکنان در چند پست بازی می کنند. علاوه بر هافبک دفاعی خود از شجاع خلیل زاده، عبدالله کرمی و هادی عقیلی نیز رضایت کامل را دارم.
کرانچار درباره سیستم بازی تیمش هم گفت: سیستم بازی ما ۲-۱ - ۴-۳ یا ۳-۴ - ۳ است، چون خلعتبری بیشتر بازیکن تهاجمی است و حالت مهاجم را به خود می گیرد از نظر من سیستم ۲-۵ - ۳ به سال های قبل برمی گردد و دیگر از بین رفته و ما باید رو به جلو بازی کنیم.