سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه دیدار برابر سپاهان همواره حساسیت های خاص خود را دارد، گفت: از حالا صحبت کردن درباره قهرمان شدن زود است.
امیر قلعه نویی در حاشیه تمرین امروز سه شنبه تیم استقلال در خصوص دیدار روز پنجشنبه برابر سپاهان اصفهان، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: بازی برابر سپاهان شاید به نوعی یک فینال زودرس است. هر دو تیم ۶ امتیازی هستند و مصاف این دو تیم همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد.
وی در ادامه افزود: سپاهان تیم قدرتمندی بوده و در این فصل تاکنون گلی نخورده است. این تیم بیشترین گل را هم زده است. خوشحالم که به اصفهان می رویم زیرا من خاطرات خوبی با این تیم و آقایان پورسینا و ساکت دارم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه کادر پزشکی استقلال فردا در مورد مصدومان این تیم نظر خود را اعلام می کند، درباره مصدومیت جاسم کرار بیان کرد: این بازیکن در تمرین ها حاضر است و طبیعتا بازیکنی که در تمرین شرکت می کند، شرایط بازی کردن دارد. این بازیکن می تواند به ما در بازی با سپاهان کمک کند اما اینکه چقدر بازی می کند و چگونه به ما کمک می کند چیزی است که در حال حاضر مشخص نیست.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نگران حواشی دیدار برابر سپاهان نیستید، یادآور شد: تاکنون حواشی از این تیم ندیده ام. در چند سال گذشته حاشیه خاصی برای استقلال در اصفهان به وجود نیامده است. شعار تماشاگران هم در همه شهرها وجود دارد چرا فقط اصفهان را می گویید؟ در گذشته مجتبی جباری به سپاهان پیوست و وقتی آنها به تهران آمدند، این تیم تشویق شد. حالا هم امید ابراهیمی به استقلال پیوسته. اصفهان جزو میزبانان خوب به شمار می رود و همیشه همینگونه بوده است.
قلعه نویی در پاسخ به این پرسش که آیا می توان برنده دیدار با سپاهان را قهرمان لیگ دانست؟، خاطرنشان کرد: نه، تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده و از حالا چیزی مشخص نیست، پس نباید درباره قهرمان شدن صحبت کرد.
وی درباره شرایط آبی ها در این بازی یادآور شد: ما روز به روز بهتر می شویم و منتظریم تا مدافعانمان به تیم اضافه شوند. در حال حاضر خرسندنیا در پست تخصصی اش بازی نمی کند اما با اردویی که در ترکیه پشت سر گذاشتیم و سپس دو بازی که در جام شهدا انجام دادیم، نقاط ضعف و قوت مان را متوجه شدیم و نقاط ضعف را برطرف کردیم. مطمئنم این استقلال از هفته ششم یا هفتم تیم ایده آل مردم می شود.
سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین گفت: ما دو هدف داریم یکی گل نخوردن و دیگری گل زدن، نتیجه دست خداست. ما آنها را آنالیز کرده ایم اما واقعیت کار با سوت داور مسابقه رقم می خورد. هیچکس فکر نمی کرد آلمان ۷ گل به برزیل بزند اما این اتفاق افتاد و همان طور که گفتم چیزی قابل پیش بینی نیست چرا که واقعیات در زمین رخ می دهند.
دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال تهران در هفته سوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور عصر پنجشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.
۴۳ ۴۳