به گزارش " ورزش سه "، سوالی که این روزها در ذهن بسیاری از خبرنگاران وجود دارد این است که آیا گواردیولا ملی پوشان بایرن را در این دیدار به میدان خواهد فرستاد یا به آنها استراحت خواهد داد؟

نویر، لام، بوآتنگ، گوتسه، مولر و شواین اشتایگر و همچنین آرین روبن هلندی و دانته برزیلی کمتر از یک هفته است که به تمرینات تیم بایرن ملحق شده اند.

به همین دلیل گواردیولا قصد دارد در تمرین پیش از بازی که پشت درهای بسته انجام می شود، برای چینش نهایی تصمیم گیری کند. به نظر می رسد ملی پوشان بایرن در دیدار مقابل دورتموند از روی نیمکت بازی را دنبال کنند.

گواردیولا به خبرنگاران گفت: " ملی پوشان تیمم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته اند، اما برای رسیدن به آمادگی مطلوب زمان بیشتری لازم دارند. من بسیار خوشحالم که در تیمم شش بازیکن ملی پوش دارم. بعد از تمیرن نهایی، با بازیکنانم صحبت خواهم کرد و آنگاه تصمیم میگیرم چه کسی چقدر بازی کند. مقابل دورتموند با انگیزه بالایی به میدان می رویم. این بازی برای من اصلا جنبه تدارکاتی ندارد. تنها به برد فکر میکنم. "

لازم به ذکر است په په رینا اسپانیایی دروازه بان جدید قرمزپوشان، بایرن را در سفر به دورتموند همراهی نخواهد کرد. بدین ترتیب به احتمال فراوان تام اشتارک درون دروازه خواهد ایستاد و مانوئل نویر از روی نیمکت بازی را دنبال خواهد کرد.