پیام صادقیان در شرایطی هم که محروم شده باز دست از حاشیه و جریان سازی برنداشته و در صفحه شخصی اش در شبکه های اجتماعی برای استقلالی ها کری خوانده است.
صادقیان گفته که برای دربی بد بلایی سر آبی پوشان می آورد. همین باعثشد تا بازیکنان استقلال وارد کری خوانی با او شوند و جوابش را بدهند. میلاد فخرالدینی مدافع استقلال در این خصوص به سایت فوتبال ایران می گوید: «من اگر جای این بازیکن بودم، به جای کری خواندن تمرین می کردم تا در روزهایی که در میادین نیستم، از آمادگی ام دور نشوم. اصلا ببیند در دربی اجازه نفس کشیدن را به او می دهیم که حالا بخواهد هر بلایی که می خواهد سرمان بیاورد؟ امیر خان از ما خواسته تا خیلی وارد این جور کری خوانی ها نشویم و به همین دلیل بیشتر از این جوابش را نمی دهم و همین چند جمله برایش کافی است.»
این بازیکن مصاف شان با سپاهان را اینطور پیش بینی می کند و می گوید: «هر دو تیم بازی سختی در پیش دارند. به هر حال جنگ برای رسیدن به صدر است. درست است که در این بازی میهمان هستیم اما شانس مان برای پیروزی را نه تنها کمتر از سپاهان نمی دانم، بلکه بیشتر هم می دانم. در این بازی با یک تیر دو نشان می زنیم. هم به پیروزی می رسیم و هم به صدر. تمامی بازیکنان برای این بازی بمبی از روحیه هستند و می خواهند با دست پر زمین مسابقه را ترک کنند.»
۴۳ ۴۳