سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین شرایط مذاکره با مدافع تیم ملی کاستاریکا اظهار کرد: به احتمال قوی اومانیا امشب از کاستاریکا پرواز می کند و تا فردا صبح به ایران می رسد تا مذاکرات نهایی را با او انجام دهیم. البته باید دو سه جلسه هم در تمرین ها حاضر شود و میزان آمادگی اش را ببینیم.

به گزارش ایسنا، او درباره مشکل سربازی حسین ماهینی گفت: ما مدارک لازم را به سازمان لیگ ارسال کرده ایم و اگر خدا بخواهد این مشکل در حال حل شدن است.

پنجعلی درباره شایعه جدایی صادقیان از پرسپولیس و انتقالش به تیم های عربی در زمان سه ماه محرومیتش گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. مشخص است که هر تیمی آرزوی داشتن صادقیان را دارد ولی امیدواریم که در تجدید نظرخواهی از فدراسیون، محرومیت این بازیکن کم شود. به نظر من با توجه به شرایطی که در زمان صدور این حکم وجود داشت، محرومیت صادقیان سخت گیرانه و احساسی بود. ما در فوتبال ایران نمونه هایی داشتیم که بازیکن برخورد خشن تری با داور انجام داده بود. با این حال هر حکمی به ما بدهند، مطیع هستیم اما دلمان می خواهد که حکم این بازیکن در جهت سازندگی و کمک به این بازیکن باشد وگرنه نابود کردن یک بازیکن کار راحتی است. محرومیت سه ماهه کل این فصل را برای صادقیان خراب می کند؛ چرا که اگر سه ماه دور باشد، نمی تواند به راحتی به شرایط بازی برگردد.

سرپرست پرسپولیس درباره حاشیه های به وجود آمده میان اعضای هیات مدیره این باشگاه هم گفت: همه ما باید بستری فراهم کنیم که تیم آرامش داشته باشد. اتفاقی که دیروز در وزارت ورزش افتاد، نشانه های خوبی را در هیات مدیره به وجود آورده است. امسال کار سختی داریم؛ چرا که باید در بازی های آسیایی هم به میدان برویم و این وظیفه ما را برای داشتن بهترین عملکرد سنگین تر می کند.