بهمن روشنایی در مورد وضعیت استقلال خوزستان گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و وضعیت بدی نداریم، از هر لحاظ آماده هستیم تا روز جمعه مقابل نفت تهران بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

به نقل از فارس، وی در مورد اینکه آیا بازی در زمین ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود، عنوان کرد: این مسابقه در زمین تختی اهواز برگزار خواهد شد. نور ورزشگاه را آماده کردیم و انشاءالله دو تیم بتوانند در فضای مطلوب بازی خوبی ارائه کنند.

سرپرست استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که گفته می شود سومایلا دیاکیته دروازه بان اهل مالی این تیم هپاتیت دارد، اظهار داشت: مشکل او به این شکل نیست، اگر بیماری او اینقدر حاد بود فدراسیون کارت بازی این دروازه بان را صادر نمی کرد، کمیته پزشکی در ابتدا از او تست گرفته است، البته او این بیماری را به صورت خفیف دارد و خطر چندانی ندارد اما برای حفظ سلامتی بازیکنان و دوری از هرگونه مشکل قرار است نام این بازیکن را از لیست خارج کنیم.

وی در مورد اینکه گفته می شود قرار است از او آزمایش جدیدی بگیرند، خاطرنشان کرد: او آزمایش جدیدی هم داد و جواب او مثبت اعلام شد، البته درصد بیماری او خیلی پایین است. با این دروازه بان فسخ قرارداد می کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.

روشنایی در مورد اینکه آیا نباید قبل از عقد قرارداد این آزمایشات را می گرفتند، خاطرنشان کرد: واقعیت امر این است که یکی از دوستان ما در تهران قرار بود این بازیکن به اهواز بیاید اعلام کرد او آزمایش داده است، من به او گفتم حتماً از این بازیکن آزمایش بگیرند اما این دوست ما اعلام کرد این کار را انجام داده که بعداً متوجه شدیم این آزمایش را نگرفته است، ما پیش از این بازیکنان آفریقایی دیگری جذب کردیم که از تمامی آنها آزمایش گرفته بودیم اما این بار این اتفاق افتاد.

سرپرست استقلال خوزستان در مورد اینکه چه زمانی قرارداد این بازیکن فسخ خواهد شد، گفت: او فعلاً در تمرینات حضور دارد، این بازیکن تا ۱۰ الی ۱۲ روز دیگر از ایران می رود، باید مجوز کاری که برای او دریافت کردیم را باطل کنیم و سپس قرارداد او فسخ خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب است، بازیکنان انگیزه و روحیه زیادی دارند و می خواهیم مقابل نفت تهران به پیروزی برسیم.