به گزارش " ورزش سه "، وی در مورد کروس گفت: ” پنج روز با ما تمرین کرده است و در شرایط خیلی خوبی قرار دارد. او او و هم جیمز در ترکیب قرار خواهند گرفت. ”

مربی رئال مادرید در مورد شرایط رونالدو اظهار داشت: ” کاملا آماده است. هیچ مشکلی ندارد و سرحال است. او همه تلاش خود را کرده است تا برای این بازی در بالاترین سطح باشد. رونالدو مصدومیت های فصل گذشته را فراموش کرده است. ”

کارلتو در مورد آخرین شرایط دی ماریا، بازیکنی که آینده نامطمئنی دارد توضیح داد: ” نیازی نیست که فعلا در مورد این موضوع صحبت کنیم. برای حضور در این بازی به خوبی تمرین کرده ایم و خوش شانس هستیم که او در رختکن حضور ندارد. نمی دانیم که چه آینده ای برای او در پیش خواهد بود. باید تا آخرین روز فصل نقل و انتقالات منتظر بمانیم. ”

مربی رئال مادرید در مورد اهداف این تیم در این فصل گفت: ” خیلی خوشحالم. در این بازی باید به دنبال پیروزی بود. در باشگاهی مثل رئال مادرید این هدف کاملا منطقی است. فشاری حس نمی کنیم. ترکیب بی نظیری داریم. باشگاه به خوبی تلاش کرد و این ترکیب جا برای پیشرفت دارد. می خواهیم دستاورد سال گذشته را تکرار کنیم. ”

آنجلوتی در مورد آینده خدیرا بیان کرد: ” او با رئال مادرید قراداد دارد و بازیکن ماست. او برای حضور در این جا و بردن جامها با ما تمرین کرده است. ”

کارلو در مورد دروازه بان اصلی رئال در فصل آینده اظهار داشت: ” هنوز نمی دانم و چیزی مشخص نیست. فردا ایکر بازی می کند، روبراه است و لیاقت بازی کردن را دارد. در جام باشگاه های اروپا در فصل گذشته خوب عمل کرد و لایق حضور در این بازی است. ”

مربی رئال در مورد جدایی دیگو لوپز از این تیم عنوان کرد: ”ازلوپز به خاطر عملکردش در این جا متشکریم. برایش آرزوی موفقیت می کنیم. به میلان رفت و امیدواریم عملکرد خوبی در آن جا ارائه بدهد. ”