سیدمهدی سیدصالحی در مورد شرایط سایپا گفت: شرایط تیم خیلی خوب است. ما دو بازی انجام دادیم که مستحق کسب پیروزی بودیم اما با بدشانسی نتوانستیم برنده شویم امیدوارم با صحبت های کادر فنی در هفته سوم به پیروزی برسیم.

به نقل از فارس، وی در مورد اینکه سایپا تغییرات زیادی نسبت به فصل قبل داشته است، اظهار داشت: بازیکنان خوبی داریم و تلفیقی از نفرات جوان و با تجربه هستیم. تلاش می کنیم تا خودمان را به شرایط آرمانی برسانیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار مقابل پیکان و تساوی در این مسابقه اظهار داشت: اگر قرار بود بازی برنده داشته باشد باید با اختلاف ۵-۴ گل این تیم را شکست می دادیم. مهدی رحمتی در یکی از روزهای خوب خود قرار داشت و مانع از گل زنی بازیکنان ما شد. در کل راضی هستیم و خدا را شکر می کنیم.

وی در مورد صحنه ای از بازی که بازیکنان پیکان اعتقاد داشتند او بازی جوانمردانه را رعایت نکرده است، خاطرنشان کرد: اگر صحنه بازی را نگاه کنید متوجه می شوید که اگر می خواستم گل بزنم این کار را انجام می دادم اما یک لحظه دو دل شدم. در حالیکه توپ در یک سمت از زمین بود در سمت مخالف بازیکنی روی زمین افتاد. عده ای می گفتند توپ را بیرون بزن و عده ای می گفتند به سمت دروازه حمله کن، خدا شاهد است که در آن صحنه دو دل شدم و اصلاً نفهمیدم چرا آن بازیکن افتاده است.

سیدصالحی در مورد اینکه نصرتی اعلام کرده او صحنه افتادنش را دیده است، گفت: اگر فیلم بازی را ببینید من در سمت نیمکت بودم و نصرتی در سمت مخالف افتاده بود. من چرخیدم که به سمت دروازه بروم و اگر می خواستم این کار را انجام دهم می توانستم به راحتی گل بزنم ولی او را ابتدا ندیدم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این سؤال که نصرتی اعلام کرده به او گفته خجالت بکشد ولی پاسخی به این مسئله نداده است، گفت: من هیچ وقت مقابل رفیقانم بحثنمی کنم.

وی در مورد اینکه قانون بازی جوانمردانه در ایران بد جا افتاده است و چه نظری در این مورد دارد، تصریح کرد: باید بازی جوانمردانه بر اساس اصول جوانمردانه انجام شود. این بستگی به هر بازیکن دارد اگر قرار باشد یک تیم زمانی که جلو است بازی جوانمردانه را رعایت کند و وقتی عقب افتاده توجهی به این مسئله نداشته باشد، درست نیست. باید همیشه این مسئله را رعایت کند. برخی تیم ها وقتی از حریف خود پیش می افتند دائم خود را زمین می زنند این کارها قابل قبول نیست اما در کل اعتقاد دارم باید اصول بازی جوانمردانه در هر شرایطی رعایت شود.

سیدصالحی در پاسخ به این سؤال که آیا می تواند امسال آقای گل شود، یادآور شد: تمام فکر و ذکرم این است که برای تیمم مثمر ثمر باشم و پس از آن با توسل بر ائمه به مقام آقای گلی برسم.

وی در مورد دیدار هفته سوم تیمش مقابل گسترش فولاد عنوان کرد: گسترش فولاد تبریز بازیکنان خوبی دارد. در این مسابقه محکوم به کسب پیروزی هستیم و امیدوارم بتوانیم میدان را دست پر ترک کنیم.

سیدصالحی در مورد میزان طلبش از باشگاه پرسپولیس گفت: من از پرسپولیس طلب دارم و وقتی با علیرضا رحیمی صحبت کردم قرار شد در زمان پرداختی این باشگاه به بازیکنان طلب من هم پرداخت شود.