محمد نصرتی در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان و بازی مقابل سایپا اظهار داشت: فکر می کنم ما خوب بازی نکردیم، البته یکی دو موقعیت داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. تیم حریف هم دو سه موقعیت داشت و سرانجام بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. هنوز بازیکنان آمادگی کامل را به دست نیاورده اند و فکر می کنم زمان می خواهد تا بتوانیم شرایط آرمانی را پیدا کنیم. بازیکنان باید به اعتماد به نفسی که مدنظر است برسند و امیدوارم در بازی های آینده هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم.

به نقل از فارس، وی در مورد عملکرد سیدمهدی رحمتی و اینکه مجید جلالی اعلام کرده که کسب یک امتیاز پیکان به علت واکنش های این دروازه بان بود، تأکید کرد: رحمتی در چند صحنه خیلی خوب عمل کرد، البته آقای جلالی اعلام کرده که شش، هفت موقعیت داشته اند، نه، اینگونه نبود، دو سه موقعیت داشتند که رحمتی هم خوب واکنش نشان داد.

مدافع پیکان در خصوص صحنه ای که سیدصالحی توپ را به بیرون نزد و بازی جوانمردانه را رعایت نکرد در حالی او به روی زمین افتاده بود گفت: واقعاً از سیدصالحی بعید است، او هم سید است و هم در کنار ما بازی کرده است، او خصوصیت اخلاقی مرا می داند، می داند که من به دنبال تمارض نبوده ام، همسترینگم گرفت و نمی دانم چه فکری کرد و بازی را ادامه داد؟ این صحنه ها زیبا نیست. من به او گفتم که خجالت بکشد، او هم در جواب من چیزی نگفت. او صحنه را دید و توپ را به بیرون نزد.

نصرتی در خصوص اینکه پس از بازی گفته می شود با میلاد نوری در رختکن درگیر شده اند، یادآور شد: درگیری نبود، وظایف هر کس در تیم مشخص است، مشخص است چه کسی پنالتی بزند، چه کسی ضربه ایستگاهی بزند، چه کسی بازیکن دیگر را بگیرد و همه مسائل مشخص است. میلاد هم چون دیر وارد بازی شده بود و توقع داشت بیشتر بازی کند، ناراحت بود و گفت دوست دارد ضربه ایستگاهی بزند، من هم به او گفتم سرمربی تیم مشخص کرده و اگر او اعلام می کر که تو بزنی مشکلی نبود، مسئله خاصی نبود، او سر این موضوع کمی دلخور شده بود.

وی در مورد دیدار پیکان در هفته سوم مقابل نفت مسجد سلیمان خاطرنشان کرد: نفتی ها بازی قبل خود را از دست داده اند و صددرصد با تمام قوا در این دیدار حاضر خواهند شد. من در مقطع کوتاهی شاگرد باقری نیا بودم و آرزو می کنم که تیمش به جز دیدار مقابل ما در آینده موفق باشد. همه بازی ها سخت است، تیم ها با انگیزه مضاعف مقابل ما ظاهر می شوند زیرا بازیکنانی در تیم ما حضور دارند که انگیزه حریف را بیشتر می کنند.