علی احمدی اظهار کرد: برای سپاهان فرقی نمی کند که مقابل چه تیمی بازی می کند. همیشه برای پیروزی به میدان می رویم و استقلال را هم می توانیم با یک نتیجه قاطع شکست دهیم. به هر حال این بازی حساسیت خاص خود را دارد و کادر فنی به خوبی نقاط ضعف و قوت استقلال را آنالیز کرده است.

به نقل از ایسنا، وی افزود: اگر بتوانیم استقلال را شکست دهیم فاصله خوبی با این تیم خواهیم گرفت. استقلال هم تیم دست و پا بسته ای نخواهد بود و از تجربه کافی برخوردار است. به هر حال بازی آسانی در پیش نداریم اما باید از شرایط میزبانی به نحو احسن استفاده کنیم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: هم اکنون دو روز است که با تیم در حال تمرین هستم و روز به روز شرایطم بهتر می شود اما شاید به بازی با استقلال نرسم. بدنم زیاد آماده نیست؛ چرا که یک ماه تمرین نداشتم و مشغول درمان مصدومیت خود بودم.

احمدی تصریح کرد: خوشبختانه سپاهان بر اساس نیاز هایش در فصل نقل و انتقالات عمل کرد و بازیکنان خوبی را به خدمت گرفت. امسال تیم ما بهتر از پارسال است و تقریبا در تمام خطوط تامین هستیم. در خط حمله ۴ مهاجم تمام عیار داریم که از فاکتور جوانی و تجربه بهره می برند. مهدی شریفی به عنوان یک مهاجم جوان و خلعتبری، پریرا و سوکای هم به عنوان مهاجمان باتجربه یک خط حمله رویایی را برای سپاهان تشکیل داده اند؛ هر چند که برای رسیدن به گل تمام بازیکنان نقش دارند. به نوعی خط حمله رویایی سپاهان مانند یک مسلسل است.

وی با ابراز رضایت از حضور ۲ ساله خود در سپاهان افزود: بعد از ذوب آهن تصمیم درستی گرفتم و به تیم بزرگ سپاهان آمدم و خوشحالم که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد بستم. احساس می کنم در این دو سال کارایی خوبی برای سپاهان داشته ام؛ هر چند که در فصل گذشته به دلیل فوت همسرم از نظر روحی شرایط خوبی نداشتم. از نظر مالی هم راضی هستم و تا کنون ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده است و به زودی ۱۰ درصد دیگر نیز پرداخت می شود. باشگاه سپاهان از نظر مدیریتی عالی است و دوست دارم سال آینده نیز در این تیم بمانم.

مدافع تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: نقطه قوت تیم استقلال خط هافبک این تیم است همان طور که سال گذشته خط دفاع این تیم نقطه قوتش بود. به هر حال بازی در اصفهان است و باید از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کنیم.

تیم فوتبال سپاهان روز پنجشنبه از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم استقلال تهران است.