به گزارش " ورزش سه "، گری نویل، مدافع سابق منچستر یونایتد، می گوید انتظار قهرمانی از یونایتد در اولین فصل حضور لوئیس فان خال در لیگ برتر واقع بینانه نیست، اگرچه عدم درگیری یونایتد در رقابت های اروپایی به عملکرد این تیم در لیگ برتر کمک می کند. او به اسکای اسپورتس گفت: «تا وقتی دو یا سه بازیکن دیگر به تیم نیایند، فکر نمی کنم انتظار قهرمانی در این فصل واقع بینانه باشد. فصل قبل لیورپول از شنبه تا شنبه بازی نداشت. این امتیاز بزرگی برای یونایتد در این فصل خواهد بود.»

او ادامه می دهد: «فان خال مطمئن است که امسال لیگ را فتح می کند. ولی شما نمی توانید مربی منچستر یونایتد شوید و نگویید که آرزو و هدفتان قهرمانی در لیگ است.»

نویل همچنین می گوید یونایتد باید لیورپول فصل قبل را سرمشق قرار دهد، اما معتقد است قرمزهای آنفیلد نمی توانند موفقیت فصل قبل را تکرار کنند: «فکر نمی کنم لیورپول قهرمان شود. فصل قبل یک معجزه بود. کسب سهمیه لیگ قهرمانان در لیگ برتر، رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان و عملکرد خوب در جام های حذفی انگلستان را می توان برای آنها موفقیت به شمار آورد.»

او می گوید منچستر سیتی و چلسی شانس اول قهرمانی در این فصل خواهند بود: «آرسنال و یونایتد را فراموش کنید، چون هنوز نمی دانیم در فصل جدید چه خواهند کرد. به نظر من غلبه بر چلسی و من سیتی کار سختی خواهد بود.»