به گزارش ملت ایران به نقل از مهر - آرش برهانی با اشاره به پیشنهاد یک باشگاه چینی به وی اظهار کرد: صحبت هایی در این زمینه صورت گرفته ولی هنوز چیزی قطعی نشده است. من فعلا تمام فکرم را برای بازی با الشباب گذاشته ام و بحثحضورم در فوتبال چین در مرحله بعدی قرار دارد. باید بازی با الشباب به پایان برسد و پس از آن تمامی جوانب را در خصوص پیشنهاد تیم چینی بررسی می کنم و بهترین تصمیم را می گیرم.

وی در خصوص دیدار مقابل الشباب امارات عنوان کرد: به نظرم بازی خیلی مشکلی داریم الان در حساس ترین برهه استقلال قرار گرفته ایم. یک اشتباه می تواند استقلال را حذف کند و زحمات یک مجموعه را بر باد دهد.

مهاجم تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه تلاش ما این است در باد قهرمانی لیگ نخوابیم، خاطرنشان کرد: البته مراسم قهرمانی و فتح لیگ را کاملا فراموش کرده ایم. این روزها تمام ذهن ما به بازی روز چهارشنبه برابر الشباب معطوف است.

وی همچنین افزود: باید کار الشباب را در امارات تمام کنیم، در چند روز اخیر کادر فنی تلاش زیادی کرد و مدام در خصوص شرایط تیم حریف به ما توضیح داد. مربیان ما می خواهند تحت هیچ شرایطی الشباب را دست کم نگیریم.

برهانی گفت: این درست که بازی برگشت در تهران است و هواداران ما را تنها نمی گذارند ولی بهتر است در امارات کار را تمام کنیم تا در تهران استرسی برای دیدار برگشت نداشته باشیم.