به گزارش ملت ایران به نقل از فارس - الکس فرگوسن تایید کرده که وین رونی درخواست خروج از منچستریونایتد را مطرح کرده است ولی باشگاه به هیچ وجه او را نخواهد فروخت.

رونی در پیروزی ۲ بر یک منچستریونایتد مقابل سوانسی سیتی از ترکیب تیم بیرون ماند تا گمانه زنی های بسیاری در مورد ادامه صحبت های فروش وی به گوش برسد.

پس از پایان دیدار، فرگوسن تاکید کرده رونی به دلیل اینکه درخواست فروشش را به باشگاه ارائه کرده بود، نمی خواسته در ترکیب تیم مقابل سوانسی قرار بگیرد.

فرگوسن در این مورد به اسکای اسپورتس گفت: فکر نمی کنم وین دوست داشت مقابل سوانسی بازی کند زیرا درخواست خروج از باشگاه را مطرح کرده بود. او می خواست در این مورد فکر کند. به نظر من ایده خوبی بود ولی فکر نمی کنم اجازه دهیم او ما را ترک کند.

وی افزود: بر این باور هستم که او کمی احساس کرده کسی در باشگاه به او احتیاج ندارد زیرا در چند هفته گذشته زمان زیادی را در ترکیب تیم نگذرانده بود.

وین رونی که تا سال ۲۰۱۵ با یونایتدها قرارداد دارد، صحبت های زیادی در مورد حضورش در پاری سن ژرمن، بارسلونا و چلسی شده است. او پیش از تمدید قرارداد خود در آستانه حضور در چلسی قرار گرفته بود.