تمرین امروز(دوشنبه) تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی برای دیدار روز پنج شنبه مقابل سپاهان اصفهان از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.

به نقل از تسنیم، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز تمرین درباره دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان و همچنین دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان دقایقی برای بازیکنانش صحبت کرد. وی از بازیکنان استقلال خواست با دقت بیشتری بازی کرده و آرایش تیمی ۱-۱ - ۴-۴ را رعایت کنند.

* هنگامی که قلعه نویی با بازیکنان صحبت می کرد، هاشم بیک زاده خطاب به سرمربی استقلال مواردی را عنوان کرد.

* حدود ۴۰ نفر از هواداران در تمرین آبی پوشان حضور داشتند که بیشتر آنها در خصوص اختلاف بین علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حمیدرضا سیاسی، رئیس هیئت مدیره این باشگاه صحبت می کردند.

این تعداد از هواداران معتقد بودند اینکه پرسپولیس در هفته دوم وارد حاشیه شده، مشکوک است و بروز اختلافات در آستانه شروع مسابقات لیگ کمی عجیب به نظر می رسد. آنها با ابراز خوشحالی از وضعیت باشگاه استقلال و همچنین مدیریت بهرام افشارزاده مدعی بودند که پرسپولیس در این فصل مدعی قهرمانی نخواهد بود.

هواداران استقلال همچنین نسبت به اظهارات پیام صادقیان، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی واکنش نشان داده و اعتقاد داشتند که این بازیکن برای اینکه دل هواداران پرسپولیس را به دست بیاورد چنین حرف هایی را به زبان آورده است.

* جواد زرینچه تنها غایب تمرین امروز آبی پوشان بود. او به دلیل همراهی تیم منتخب جام جهانی ۹۸ فرانسه در دیدار دوستانه مقابل پیشکسوتان پرسپولیس در تمرین استقلال غایب بود.

* کرار جاسم، هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال که چندی پیش برخی شایعه کرده بودند به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه استقلال قهر کرده است در تمرین شرکت و به صورت اختصاصی مراحل آماده سازی خود را دنبال کرد. این بازیکن عراقی در دیدار مقابل استقلال خوزستان مصدوم شده و در دو سه روز اخیر به مداوای پای خود پرداخته بود.

* کادر فنی تیم فوتبال استقلال مانند بازیکنان از لباس های جدید استفاده کردند.

* درخشش محسن فروزان در دیدار مقابل استقلال خوزستان وی را به یکی از محبوب ترین بازیکنان در بین هواداران حاضر در تمرین استقلال تبدیل کرده بود و آنها از عملکرد دروازه بان خود رضایت داشتند.

* خسرو حیدری، هافبک تیم فوتبال استقلال که در چند روز گذشته در تمرینات حضور نداشت امروز در مراحل آماده سازی آبی پوشان شرکت و پابه پای بازیکنان تمرین کرد.

* محور تمرین امروز آبی پوشان دویدن دور زمین، بازی آقاوسط، کار با توپ، و انجام کارهای تاکتیکی برای دیدار مقابل سپاهان بود.

* کریم بوستانی پیش از اینکه کارهای تاکتیکی آبی پوشان آغاز شود برای دروازه بانان تمرین سنگینی را در نظر گرفته بود.

* آرش برهانی، مهاجم استقلال با تأخیر چند دقیقه ای در تمرین استقلال حضور یافت.

تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه هفته جاری در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت.