به گزارش " ورزش سه "، قبل از پایان فصل نقل و انتقالات هم زمزمه هایی درباره جدایی این دروازه بان از سپاهان وجود داشت، اما حالا خبرهای دیگری شنیده می شود.

سپاهان قبل از آغاز بازیهای لیگ برتر، یک بازی تدارکاتی مقابل فنرباغچه ترکیه برگزار کرد، که رحمان احمدی گلر نیمه دوم این تیم مقابل فنرباغچه ترکیه بود و نمایش خوبی داشت.

ظاهراً مسئولان یک تیم ترکیه ای در این دیدار حضور داشتند و از کار او خوششان آمده، حالا در صدد جذب این دروازه بان ملی پوش هستند. هر چند هنوز نام این تیم فاش نشده است، اما شهراد ناظمی، مدیربرنامه های احمدی دراین باره می گوید: «رحمان احمدی قبل از آغاز بازیها هم پیشنهادهای جدی داشت، اما با توجه به علاقه اش به سپاهان، خودش خواست که دراین تیم بماند، حالا هم در صورت جدی شدن پیشنهاد تیم ترکیه ای قطعا، اقدامات لازم برای این انتقال را انجام خواهیم داد.»

قابل توجه اینکه احمدی از نیکمت نشینی در سپاهان رضایت ندارد، هر چند او مصاحبه ای در این باره نداشته، اما کاملا مشخص است که دروازه بان شماره یک تیم ملی نمی تواند از این وضعیت پیش آمده به هر دلیل در سپاهان رضایت داشته باشد.

تلاش کردیم صحت و سقم این موضوع را از خود رحمان احمدی جویا شویم که او در صحبت های کوتاه بدون رد یا تایید این موضوع گفت: «بهتر است در این باره از مدیر برنامه هایم سوال کنید، فعلا با تمام قوا درخدمت سپاهان هستم و بیش از این حرفی ندارم.»

با این اوصاف و با سخت گیری که مسئولان سپاهان در قبال جدا شدن این دروازه بان داشتند، باید دید در برابر این پیشنهاد آنها چه واکنشی خواهند داشت.

قبل از آغاز بازیها فولاد خوزستان خواهان جذب احمدی بود که با مخالفت اصفهانی ها روبرو شدند.