تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در نوبت بعد از ظهر از ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه در ورزشگاه درفشی فر با حضور ۵۰ هوادار دنبال شد.

به نقل از فارس، در این تمرین ابتدا قرمزپوشان با مولایی بدن های خود را گرم کردند و سپس علی دایی خودش دست به کار شد و موانعی را روی زمین چمن کاشت تا بازیکنان مرور کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دهند.

در ابتدای تمرین نیز دایی ۲۵ دقیقه در گوشه ای از زمین برای بازیکنان صحبت کرد و سپس بازیکنان و کادر فنی به دلیل سقوط هواپیمای مسافربری و کشته شدن تعدادی از هموطنان مان یک دقیقه سکوت کردند.

تعدادی از لیدرها در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند و در اقدامی عجیب به صادقیان توصیه می کردند از هرگونه مصاحبه در خصوص محرومیت سه ماهه اش بپرهیزد و صادقیان در پاسخ تنها به لبخندهای معنادار بسنده می کرد.

اعضای یک مدرسه فوتبال هم در تمرین امروز حضور داشتند.

هواداران پرسپولیس پلاکاردی را به ورزشگاه درفشی فر آورده بودند که روی آن نوشته شده بود «از اول اهل رسوایی نبودیم، سه گل در ۱۰ دقیقه ما نبودیم. چه احساس خوشی دارم نسبت به تیمم، خدا را شکر که ۶ تایی نبودیم».

تعدادی از هواداران مقابل درب ورزشگاه درفشی فر مناظره تشکیل داده بودند و درباره مسائل مختلف گفت وگو می کردند. آنها معتقد بودند که باید به علی دایی حداقل تا نیم فصل فرصت داد و سپس عملکرد او را بررسی کرد. ضمنا موضع گیری علیه اعضای هیأت مدیره داشتند و معتقد بودند آنها دلیل اصلی به حاشیه بردن تیم پرسپولیس هستند.

یکی از هواداران می گفت کاظم پور اولین نفری بود که برای اینکه خودش را معرفی و بر سر زبان ها بیندازد از رحیمی انتقاد کرد و او چه کاره پرسپولیس است و اصلا از کجا وارد این فوتبال شده است؟ تعدادی هواداران در مورد محرومیت صادقیان صحبت می کردند و معتقد بودند دلیل اصلی بزرگ کردن بازیکنان مطبوعات هستند چون حتی با محرومیت این بازیکن او تیتر یک اکثر روزنامه ها می شود.

علی دایی در تمرین امروز با پوشه ای که در دستانش بود جدیت بیشتری نسبت به گذشته داشت و با فریادهایش بازیکنان را در کنار پیروانی راهنمایی می کرد. البته تمرینات امروز پرسپولیس نیز شکل جدیدی به خود گرفته بود. دایی هر وقت می دید بازیکنان کم کار هستند با فریادهای بلند به سمت آنها می رفت و راه و روش جایگیری و نحوه زدن توپ را به آنها آموزش می داد.

هادی نوروزی در تمرین امروز بعداز ظهر غایب بود.

دغاغله امروز به فیزیوتراپی پرداخت.

گفته می شود علیرضا امامی فر به عنوان دستیار دایی انتخاب شده است.