روبین کازان شب گذشته(شنبه) برابر ترک گرزونی به تساوی یک بر یک برسد تا پس از شکست چهار بر صفر در هفته نخست برابر اسپارتاک مسکو، اولین امتیاز خود در فصل جدید لیگ روسیه را به دست آورد.

به گزارش ایسنا، سردار آزمون، مهاجم جوان ایرانی شب گذشته گل تساوی تیمش را در دقیقه ۷۸ به ثمر رساند. این بازیکن می توانست بازی خوبش را در وقت های اضافه تکمیل کند و گل دوم تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه اصابت کرد.

گل آزمون در این دیدار دویستمین گل خارج از خانه باشگاه روبین کازان بود.

رینات بیلیاتدینف، سرمربی روبین کازان از عملکرد مهاجم ایرانی تیمش راضی است. او از این که پای مهاجم جوان تیمش در هفته دوم لیگ روسیه به گل باز شد، ابراز رضایت کرد و گفت: این مهاجم جوان در هفته های باقی مانده لیگ روسیه نیز گلزنی خواهد کرد.

بیلیاتدینف پس از تساوی یک بر یک روبین کازان برابر گروزنی درباره عملکرد سردار آزمون، گفت: از عملکرد آزمون در این دیدار کاملا راضی هستم، هر چند او می توانست گل دوم را نیز به ثمر برساند. سردار نسبت به فصل گذشته پیشرفت بیشتری کرده و به خاطر همین است که من او را به عنوان مهاجم نخست خود انتخاب کردم. باشگاه کاملا به آزمون اعتماد دارد و مطمئن است که او می تواند در ادامه فصل نیز روند گلزنی خود را ادامه دهد.

سرمربی روبین کازان ادامه داد: ما برای موفقیت به گل های آزمون نیاز داریم، اما فعلا هفته دوم لیگ است و نباید انتظار زیادی از ما داشت.