بارسلونا پس از این که فصل گذشته را با خراردو مارتینو عملکرد ضعیفی داشت، این فصل با لوئیس انریکه، بازیکن سابق خود کار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا این فصل خریدهای خوبی داشته است که توماس فرمایلن تاکنون آخرین خرید او بوده. تیم جوان بارسلونا شب گذشته(شنبه) موفق شد با شش گل هلسینکی فنلاند را در هم بکوبد.

انریکه درباره شرایط بارسلونا در فصل جدید لیگا گفت: من جادوگر نیستم و برای جادوگری به بارسلونا نیامده ام. نمی توانم در یک چشم بر هم زدن تیم را متحول کنم. بارسلونا نیاز به پیشرفت دارد و من می خواهم تیمم بازی به بازی پیشرفت کند. تیم ما بازیکنان خوبی دارد و من از تمام آنها راضی ام، چه بازیکنان اصلی مان و چه بازیکنان جوانی که برابر هلسینکی به میدان رفته اند. می خواهم این بازیکنان جوان در بارسلونا پیشرفت کنند و جای بازیکنان اصلی را بگیرند.

سرمربی بارسلونا در ادامه گفت: بارسلونا تیمی است که در هر پیروزی باید به میدان برود. ما در فصل گذشته نتوانستیم به قهرمانی برسیم و هوادارانمان ناراحت شدند. اکنون باید هر طور که شده آنها را خوشحال کنیم. راه طولانی در پیش داریم و برای موفقیت به بازیکنان آماده زیادی نیاز دارم. در حال حاضر تیمم به آنچه در ذهنم است نزدیک نیست. هر چند برابر هلسینکی بازی را به نمایش گذاشتیم که من را خیلی به آینده امیدوار کرد. مطمئنم که با حضور سوآرس در بازی های آینده و بازگشت بازیکنانی که در جام جهانی بودند قدرتمان بیشتر از قبل هم خواهد شد.