عادل غلامی درباره اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال ایران در آمریکا به سایت فدراسیون والیبال اظهار داشت: سفر طولانی از ایران تا آمریکا داشتیم؛ بدن ها هنوز به وضعیت ایده آل نرسیده، اما با تمرینات به شرایط مطلوب خواهیم رسید.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه هنوز تا آغاز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰ روز وقت داریم، گفت: اگر انتظار داشته باشیم که بدن ها در ۱۰۰ درصد توانایی و ظرفیت قرار داشته باشد، انتظار درستی نیست، زیرا روند تمرینات به گونه ای است که در زمان مسابقات لهستان به آمادگی کامل برسیم.

این بازیکن تیم ملی والیبال با یادآوری اختلاف ساعت آمریکا با ایران گفت: دیدارهای تیم ملی والیبال در آمریکا تدارکاتی هستند و نمی شود به عنوان بازی رسمی به آنها نگاه کرد. تیم آمریکا همانند تیم ایران در شرایط ایده آل بدنی قرار ندارد، اما تمام سعی و تلاش خودمان را برای ارائه یک بازی مناسب انجام می دهیم. به نتیجه فکر نمی کنیم و بازیکنان بیشتر بر مرور تاکتیک ها تمرکز خواهند داشت.

غلامی درباره نحوه میزبانی آمریکا برای اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال گفت: شرایط میزبانی ایده آل و خیلی خوب است و اردوی مفیدی در اینجا خواهیم داشت.

تیم ملی والیبال ایران در حال حاضر در اردوی برون مرزی آمریکا به سر می برد و در این اردو چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی والیبال ایالات متحده قهرمان لیگ جهانی سال ۲۰۱۴ خواهد داشت. بازی نخست این دو تیم با نتیجه ۳ بر یک به سود آمریکا، قهرمان لیگ جهانی خاتمه پیدا کرد.