سعید عزت اللهی با تایید خبر پیوستنش به اتلتیکو مادرید گفت: به هر حال بعد از چند پیشنهاد خوب که از آلمان، روسیه و اسپانیا داشتم تصمیم گرفتم برای ادامه فوتبالم راهی لالیگا شوم. فوتبال اسپانیا به مراتب بالاتر از دیگر پیشنهادهایی است که داشتم و بهترین تصمیم را گرفتم.

به گزارش پانا، وی افزود: ویزای رفتنم به این کشور آماده شده و دنبال تهیه بلیط هستم که تا هفته بعد به اسپانیا بروم. پیوستنم به اتلتیکو تقریبا ۷۰ درصد قطعی شده و مسائل اصلی حل شده است فقط جزئیات کمی مانده که در اسپانیا آنها را حل می کنیم و نهایتا قرارداد امضا خواهد شد.

هافبک تیم ملوان بندرانزلی در ادامه قراردادش را اینگونه توضیح داد: چون هجده سالم تمام نشده باید حداقل تا اوایل مهرماه برای تیم جوانان این باشگاه بازی کنم. برای همین قراردادم دو بخش است که در ابتدا یکساله و سپس قابل تمدید به چهار ساله خواهد بود.

عزت اللهی درباره زمان حضورش در تیم اصلی اتلتیکو مادرید گفت: یکی از شرط هایی که پیشنهاد اتلتیکو را قبول کردم این موضوع بود که بتوانم سریع برای تیم اصلی بازی کنم و فکر می کنم نهایتا تا نیم فصل با تلاش خودم به تیم بزرگسالان اضافه شوم. باشگاه هم این برنامه را دارد و به هر حال وقتی برای بازیکن هزینه می کنند باید از آن برداشت کنند.

وی با اشاره به تیم ملی ایران ادامه داد: اتلتیکو را انتخاب کردم تا بتوانم هم در فوتبالم پیشرفت داشته باشم و هم اینکه خیلی زود برای جام ملتها در تیم ملی حاضر باشم و بازی کنم. امیدوارم بتوانم نظر مثبت کی روش را برای ملی پوش شدن جلب کنم.