به گزارش " ورزش سه "، دل پیرو که آخرین بار در سال ۲۰۱۲ با لباس یووه بازی کرده است، در مورد این که قرار است در دیدار فردا برای دقایقی لباس تیم سابقش را بر تن کند، گفته: «این دو رنگ مشکی و سفید همه داستان من و همه زندگی من هستند. می خواهم صحبت را خلاصه کنم. فقط می توانم این دو رنگ را در دو کلمه خلاصه کنم، یک عشق».

او در ادامه گفت: «خوشحال تر از این نمی توانستم باشم. این شانس را دارم که با لباس یووه از هوادارانم، نه تنها در یووه بلکه در سیدنی که دو سال فوق العاده را در کنار آن ها داشتم، خداحافظی کنم. در این دو سال استرالیایی ها اطراف مرا پر از هیجان، عشق و احترام کرده بودند. می خواهم از همه تشکر کنم. می خواهم از جایی تشکر کنم که احساس می کنم خانه ام است، زمین فوتبال. دوباره این فرصت را دارم که یک تیم فوق العاده را ببینم. استرالیا هم فرصت خوبی پیدا کرده که نشان دهد فوتبال این کشور در سال های اخیر چه پیشرفت خوبی داشته است. من هم خوشحالم که در پیشرفت فوتبال این کشور سهمی داشته ام و ۲ سال در لیگ استرالیا بازی کردم. مطمئنم که پیشرفت استرالیایی ها متوقف نمی شود».

او با هوادارانش برای بازی فردا قرار گذاشت: «فردا شما را می بینم. در استادیوم منتظرتان هستم و کسانی هم که نمی توانند بیایند می توانند بازی را از تلویزیون تماشا کنند. می خواهم به همه خداحافظ بگویم و علاقه ام به هوادارانم را نشان دهم. باید یک بار دیگر اشاره کنم که در طرف دیگر زمین یوونتوس قرار دارد و می خواهم همه بدانند که این برای من به چه معنی است».