رامین رضاییان در گفت و گو با " ورزش سه " در خصوص پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر نفت تهران گفت: برای سه امتیاز جنگیدیم و خدارا شکر به پیروزی رسیدیم.

وی گفت: استیلی برای این تیم خیلی زحمت کشید و فشار خیلی زیادی را تحمل کرد. در رختکن به بچه ها گفتم هرکس گلزنی کرد به سمت آقای استیلی برود و از او قدردانی کند. امیدوارم فدراسیون هم کمک کند تا این تیم مشکلاتش زودتر برطرف شد.

هافبک نفوذی راه آهن گفت: در فصل نقل و انتقالات پیشنهاد بیشتر هم داشتم ولی بخاطر حمید خان استیلی در راه آهن ماندم. مطمئن هستم استیلی می تواند شخصیت را به این تیم ریشه دار بازگرداند.

رضاییان گفت: کمی لیگ را دیر شروع کردیم و همین سبب می شود به لحاظ بدنی در نیمه دوم کم بیاوریم. اما خدارا شکر توانستیم مقابل تیم منصوریان که یکی از بهترین های لیگ است بازی را ببریم.

وی همچنین افزود: از حمید استیلی تشکر می کنم که به من اعتماد کرد و مرا از پست دفاع به حمله برد. خوشحالم که توانسته ام پاسخ این اعتماد را با دو گل بدهم.

وی در پایان گفت: هدف خودم رسیدن به تیم ملی است و امسال نیز استارت خوبی در لیگ داشتم و توانستم در بازی مقابل استقلال و نفت گل زنی کنم.