رقابت های جایزه بزرگ که با حضور ۳۰۲ جودوکار با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی آغاز شد که در نهایت نفرات برتر معرفی شدند.

به نقل از تسنیم، در وزن ۶۰ - کیلوگرم ناصر ناصری پور از خوزستان، محمد رشنون زاد از خوزستان، اول و دوم و حسین قلاوند از خوزستان، عباس رستمی از تهران سوم مشترک شدند. وزن منفی ۶۶ - کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی از تهران، محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی و حیدر زحمت کش از خراسان رضوی و امیرحسین خادمیان از تهران نفرات اول تا سوم مشترک بودند.

در وزن ۷۳ - کیلوگرم، سعید ملایی از تهران، مجید تاجری از البرز، محمد صفری از تهران و آرش آقایی از آذربایجان شرقی اول تا سوم مشترک شدند. در وزن منفی ۸۱ - کیلوگرم امیر قاسمی نژاد از خراسان رضوی اول، علیرضا شیری نوکنده ای از قزوین دوم، فیروز اسدی از البرز و امید مطیری از خوزستان سوم مشترک شدند. در ۹۰ - کیلوگرم، طیب طالبی، از خوزستان، وحید نوری از تهران، رضا رضایی و محمد جمالی از تهران اول تا سوم مشترک شدند و در وزن ۱۰۰ - کیلوگرم جواد محجوب خراسان رضوی و علی اصغر دوکوهکی از فارس اول و دوم شدندو وحید شکری از البرز و پیمان فلامرزی از اصفهان سوم مشترک شدند.

در ۱۰۰ + کیلوگرم، جعفر پهلوانی از خراسان رضوی، مصطفی آهن فروش از اصفهان، مرتضی میرحسینی از قزوین و امین هومن از مرکزی نفرات اول تا سوم مشترک هستند. لازم به ذکر است، جایزه نقدی نفرات اول مبلغ ۲ میلیون تومان، نفرات دوم یک میلیون تومان و نفرات سوم مشترک هرکدام ۵۰۰ هزار تومان بود.