تیم ملی فوتبال المپیک(امید) که برای برپایی اردوی آماده سازی و انجام دو بازی تدارکاتی به ارمنستان رفته بود، دیشب(چهارشنبه) در دومین بازی تدارکاتی مقابل تیم امید ارمنستان به تساوی صفر بر صفر رسید.

به نقل از ایسنا، در اولین بازی دو تیم ارمنستان با یک گل پیروز شده بود. نلو وینگادا سرمربی جدید تیم امید در این دو بازی برای شناخت بیشتر از ملی پوشان، به بازیکنان متعددی فرصت بازی داد.

تیم امید امروز(پنج شنبه) به تهران بر می گردد و بازیکنان بلافاصله به اردوی تیم های باشگاهی شان می روند. ۵ بازیکن از باشگاه های سپاهان، فولاد و راه آهن بخاطر مصدومیت، مشکل روادید یا اجازه ندادن باشگاه هایشان تیم امید را در اردوی ارمنستان همراهی نکرده بودند.

آخرین اردوی خارجی ملی پوشان طبق برنامه فعلی فدراسیون، ۱۰ روز پیش از بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی در چین برگزار خواهد شد که تیم امید قرار است یک بازی تدارکاتی با تیم این کشور داشته باشد. اما در عین حال هومن افاضلی مدیر فنی این تیم به ایسنا گفت: " در تلاش هستیم تا در صورت امکان یک یا دو بازی تدارکاتی دیگر با تیم های خارجی پیش از سفر به چین در تهران برای تیم امید فراهم کنیم. "