ملت ایران:آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، هرگونه تماس با باشگاه پاری سن ژرمن را تکذیب کرد و تاکید کرد که می خواهد همچنان در امیریتس بماند.
بعد از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن در پایان فصل، اکنون ونگر به قدیمی ترین مربی لیگ برتر تبدیل شده است. اما بعد از ۸ فصل بدون جام، شایعاتی در مورد پیوستن این مربی فرانسوی به پی اس جی منتشر شد. با این وجود، سرمربی توپچی ها تاکید کرد که هیچ گونه تماسی با باشگاه پاریسی برای نشستن روی نیمکت این تیم به جای کارلو آنچلوتی نداشته است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " من هیچ تماسی با پی اس جی نداشتم. کارلو آنچلوتی عملکرد خوبی داشت و من درک نمی کنم که چرا او باید این باشگاه را ترک کند، در حالی که تیمش این فصل به این اندازه خوب کار کرد.
من بازی های این فصل آنها را دنیا کردم. آنها موفقیت شان را بر پایه درخشش فردی وتیمی که در طول رقابت های چمپیونزلیگ شکل گرفت، بنا کردند. آنها در لیگ فرانسه مسیر دشواری را طی کردند.
از سوی دیگر، من با آرسنال قرارداد دارم. من ۱۷ سال است که در این باشگاه هستم و هیچ وقت به ترک این باشگاه مانند یک دزد فکر نمی کنم. من به قراردادم بی احترامی نخواهم کرد. "
از آنچلوتی به عنوان جانشین مورینیو در رئال مادرید نام برده می شود؛ گفته می شود مربی پرتغالی رئال در تابستان به چلسی بازخواهد گشت.