به گزارش " ورزش سه " و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم ملی فوتبال زیر۱۴ سال کره شمالی گفت: بازی سختی برابر ایران داشتیم و شکست تیم قدرتمند ایران بسیار سخت و دشوار بود اما درعین سختی از این برتری بسیار خوشحال هستیم. این پیروزی کار ما را برای صعود به دور مسابقات هموار کرد و باید از امروز به فکر بازی های دور بعد باشیم.

وی افزود: تیم ملی ایران بسیار قوی ظاهر شد و برای برتری از جان مایه گذاشتند. اما تاکتیک ما در این دیدار استفاده از شوت و پاس های قطری بود و روی شوت از راه دور خوب کار کرده ایم و همچون بازی با عربستان توانستیم مقابل ایران از این تاکتیک گلزنی به خوبی استفاده کنیم که خوشبختانه درنهایت روی همین تاکتیک به گل رسیدیم.

چو چین بیان کرد: تشویق های تماشاگران منجر به حمله های بیشتر تیم ایران شده بود اما با تسلط در بازی و بازی منسجم توانستیم به خوبی مقابل نفوذ این تیم ایستادگی کنیم. به اعتقادم تیم ملی ایران شانس اول صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات است.

وی در پایان گفت: در بازی بعدی برابر تیمورشرقی برای پیروزی به میدان می رویم و به تساوی در این دیدار قانع نیستیم چراکه می خواهیم بازی جوانمردانه ای به نمایش بگذاریم.