در پایان مسابقات ۴ وزن دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان که از عصر امروز(چهارشنبه) در شهر زاگرب کرواسی آغاز شده بود، بهروز ملکی نماینده وزن ۵۵ کیلوگرم کشورمان با شکست در دیدار رده بندی شانس کسب مدال برنز را هم از دست داد.

بدین ترتیب فرنگی کاران جوان کشورمان با کسب تنها یک مدال نقره به کار خود در مسابقات جهانی پایان دادند. تیم ملی کشتی فرنگی ایران سال گذشته با یک طلا، یک نقره و یک برنز سوم جهان شده بود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۳ نفر وزن کشی کردند، بهروز ملکی در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر سیموننکو از اوکراین را شکست داد. وی در دور دوم هم با نتیجه ۲ بر صفر از سد آیناگولوف از قزاقستان گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفر از سد گئورگ غریبیان از ارمنستان گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله مغلوب مراد ممدوف از آذربایجان شد و شانس حضور در فینال را از دست داد تا ایران شانسی برای کسب مدال طلا در این مسابقات نداشته باشد. ملکی در دیدار رده بندی با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب اصلان ویسایتوف از روسیه شد و شانس مدال برنز را هم از دست داد.

رامین طاهری در وزن ۶۶ کیلوگرم در دور اول با نتیجه ۹ بر یک مقابل دیپاک از هند به پیروزی رسید و راهی مرحله بعد شد. وی در دوم هم با نتیجه ۸ بر صفر از سد ماتئوس از لهستان گذشت و گام به یک چهارم نهایی گذاشت. طاهری در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۵ مقابل ابراهیم محمود از مصر شکست خورد و از حضور در نیمه نهایی بازماند. که با توجه به شکست حریفش در نیمه نهایی از گردونه مسابقات حذف شد. طاهری سال قبل مدال برنز این رقابت ها را کسب کرده بود.

در وزن ۸۴ کیلوگرم علی شریفی در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب گریگوریان از ارمنستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه مسابقات حذف شد. بابک رزم پوش هم در ۱۲۵ کیلوگرم در دور نخست با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب ایمبرسکی از لهستان شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد وی نیز از گردونه رقابت ها کنار رفت.