تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده سازی دیدار مقابل استقلال خوزستان از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه امروز در زمین شماره ۲ آزادی برگزار شد. امید ابراهیمی، حنیف عمران زاده و امیرحسین صادقی از چند روز دیگر فیزیوتراپی را آغاز می کند غایبان تمرین استقلال بودند.

به گزارش فارس، قبل از شروع تمرین امروز منصور پورحیدری با دیدن خبرنگاران پیشاپیش روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت. همچنین محمد قاضی و آرش برهانی با تکرار این حرکت روز خبرنگار را به اهالی رسانه تبریک گفتند.

* رافائل داسیلوا دروازه بان برزیلی استقلال بعد از یک روز غیبت امروز در تمرین تیمش حاضر شد و پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد.

* میلاد فخرالدینی که روز گذشته در اواسط تمرین دچار گرفتگی عضله شده بود امروز بدون مشکل در کنار دیگر بازیکنان حضور داشت.

* جاسم کرار هافبک عراقی آبی پوشان امروز تنها در ابتدا به دیدن دور زمین و تمرینات اختصاصی پرداخت.

* قبل از آنکه برنامه های تاکتیکی آبی پوشان آغاز شود قلعه نویی آنها را جمع کرد و به گفت وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال در ابتدای صحبت هایش به بازیکنان گفت: بازی روز جمعه یک گام دیگر از راه ما برای موفقیت در لیگ برتر است و من از شما می خواهم به بازیکنان حریف و نام حریف که از خانواده استقلال محسوب می شود، احترام بگذارید.

وی افزود: باید مرد و مردانه بجنگید و از امتیاز خانگی خودمان نهایت استفاده را ببرید که این موضوع در آخر فصل به ما خیلی کمک خواهد کرد.

* بعد از صحبت های قلعه نویی بازیکنان به گرم کردن بدن های خود پرداخته و سپس در دو گروه کارهای ترکیبی را انجام دادند. بخش سوم تمرین امروز شوت به سمت دروازه ها توسط هافبک ها، مدافعان و مهاجمان بود که قلعه نویی خودش در این برنامه ها پا به توپ می شد و بازیکنان برای زدن ضربه آماده می کرد.

* تعدادی از تماشاگران زابلی با لباس محلی امروز به ورزشگاه آزادی آمده بودند تا تمرین را از نزدیک تماشا کنند.

* منصور پورحیدری، میرشاد ماجدی، حمید ملک احمدی و رضا نعلچگر در تمرین آبی پوشان حضور داشتند.

* مهاجم گرجستانی که چند روزی است در تمرینات آبی پوشان شرکت می کند امروز هم پا به پای بازیکنان تمرین کرد. ظاهراً با توجه به سن و سال این بازیکن، کادر فنی فعلاً از عملکرد او رضایت دارد.

* ستار همدانی و پژمان نوری امروز به همراه فرزندان خود به تمرین آمدند، این دو نفر در بخشی از تمرین با بازیکنان صحبت می کرده و از آنها می خواستند دروازه بان شوند تا بتوانند به آنها گل بزنند.

* کریم بوستانی امروز به همراه دروازه بانان استقلال تمرین کرد.

* بخش پایانی تمرین امروز آبی پوشان به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که بازیکنان زیر نظر قلعه نویی و دیگر اعضای کادر فنی آن را پشت سر گذاشتند.

* تمرین تیم استقلال فردا پیگیری خواهد شد و آبی پوشان بلافاصله بعد از پایان تمرین راهی اردوی پیش از بازی خواهند شد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در دومین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان می رود.