زلاتکو کرانچار سرمربی تیم سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور پرتعداد خبرنگاران در این نشست خبری نشان از اهمیت بازی فردا(پنجشنبه) دارد.

به گزارش تسنیم، وی افزود: با انگیزه زیادی وارد مسابقات شده ایم و می خواهیم با درس گرفتن از دیدارهای تدارکاتی مان نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینکه آنالیز خوبی از بازی نخست گسترش فولاد داشته اند، گفت: ما در بازی گسترش فولاد و استقلال خوزستان ناظری به اهواز فرستاده بودیم تا از نزدیک عملکرد این تیم را ارزیابی کند، علاوه بر آن با تماشای فیلم این دیدار متوجه شدیم که گسترش فولاد تیم باکیفیتی است. از بازیکنانم انتظار دارم خودشان را تجهیز کنند و بازی باکیفیتی مقابل حریف تبریزی ارائه دهند.

وی با اشاره به اینکه فوتبال ایران پس از جام جهانی تغییر شیوه داده است، تأکید کرد: تغییرات بوجود آمده قابل رؤیت است و خود ما در تیم سپاهان این تغیر شیوه را داشتیم و بازیکنانی خریداری کردیم که با این تغییرات نیازهایمان را برطرف کنند. ما امسال ۵ بازیکن گرفتیم که هر کدام از این بازیکنان در پست های خاصی برای تیم نیاز بود و معتقدم با در اختیار داشتن این بازیکنان می توانیم به نتایج مورد نیاز برسیم.

کرانچار در پاسخ به اینکه آیا مدیریت باشگاه سپاهان خواسته های او را در فصل نقل و انتقالات عملی کرد، اظهار داشت: به محض اینکه فصل قبل تمام شد ما نشست هایی با هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه برگزار کردیم که اصلی ترین هدف ما حفظ شاکله اصلی تیم بود و به غیر از امید ابراهیمی تمامی نفراتی که می خواستیم در تیم ماندند. در مورد ابراهیمی هم او خودش دوست نداشت در سپاهان بماند و خواست که به استقلال برود.

وی درباره اینکه آیا با توجه به کیفیت کم شرایط برگزاری دیدار گسترش فولاد در اهواز، آیا توانسته اند شناخت خوبی از این تیم پیدا کنند، گفت: طبق مسائلی که آنالیزور ما مطرح کرده است، گسترش فولاد علیرغم اینکه در اهواز میهمان بود و زمین کیفیت لازم را نداشت، هجومی بازی کرد، تا دقیقه ۸۹ با یک گل از حریف خود پیش بود و احتیاط می کرد تا دروازه اش باز نشود. ما با این دیدگاه وارد زمین می شویم که مقابل یک تیم خوب و سامان یافته قرار گرفته ایم.