مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی با سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم بزرگی است و در بازی اول خود توانسته پیروز شود و صدر جدول را کسب کند. ما هم اردوهای آماده سازی خوبی پیش از لیگ داشتیم و بازیکنان خوبی جذب کردیم. بازیکنان جوانی که می خواهند خود را در فوتبال ایران ثابت کنند و با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه امیدواریم سه امتیاز بازی مقابل سپاهان را به دست بیاوریم.

وی در خصوص بازی اول تیمش مقابل استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: در بازی اول شرایط برای مسابقه مساعد نبود و زمین نامناسب و گرمای اهواز کار را برای هر دو تیم سخت کرده بود. ما در آن بازی مستحق برد بودیم که متأسفانه به دلیل از دست دادن تمرکز در اواخر بازی گل تساوی را دریافت کردیم.

تارتار در خصوص بازیکن جذب شده از تیم تراکتورسازی گفت: اعتقاد شخصی من این است که بازیکن هرجا که دلش می خواهد بازی کند و ما نمی خواستیم از تیم اول شهرمان یعنی تراکتور بازیکن بگیریم و وقتی متوجه شدیم اسدی نمی خواهد در تراکتور بماند نخواستیم این بازیکن از تبریز جدا شود و او را به گسترش فولاد آوردیم.

سرمربی گسترش فولاد بازی کردن در زمین اختصاصی خود را به نفع این تیم عنوان کرد و افزود ما هر روز در زمین تمرین اختصاصی باشگاه کار می کنیم و این زمین کیفیت بسیار بهتری از ورزشگاه یادگار امام(ره) دارد و بازی کردن در این ورزشگاه به نفع تیم ما خواهد بود.

وی در پایان گفت: خیلی دوست دارم هواداران تراکتور به جمع هواداران گسترش ملحق شوند و از آن ها عاجزانه تقاضا می کنم که در ورزشگاه حضور یابند زیرا هواداران تراکتور خودشان می دانند که گسترش فولاد نقش به سزایی در تیم تراکتور دارد و ما بازیکنان جوان را پرورش می دهیم تا آن ها را به تیم تراکتور می دهیم.