محمد نظری در مورد آخرین وضعیت ورزشگاه شهید بهنام محمدی گفت: خوشبختانه شریط این ورزشگاه به حد استاندارد AFC رسیده است. چمن ورزشگاه، جایگاه ویژه و خبرنگاران و رختکن ها کامل شده اند. صندلی های ورزشگاه تکمیل شده و حالا آماده میزبانی از لیگ برتر هستیم.

به نقل از تسنیم، وی ادامه داد: کار تکمیل ورزشگاه جهادی بود. اگر می خواستیم به حالت عادی جلو برویم وقت کم می آوردیم اما کارگران در ۲،۳ شیفت و بدون تعطیلی کار کردند و خدا را شکر کار تکمیل ورزشگاه به خوبی انجام شد.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در خصوص میزان آمادگی این تیم برای بازی با پدیده اظهار داشت: شرایط تیم طوری هست که بتوانیم ۳ امتیاز بازی با پدیده را بگیریم، البته با حضور هواداران خونگرمان می خواهیم میزبانی شایسته ای از پدیده داشته باشیم.

نظری در پاسخ به این سوال که آیا در صورت کسب ۳ امتیاز مقابل پدیده به بازیکنان پاداش تعلق می گیرد، خاطرنشان کرد: قرار نیست برای هر پیروزی در لیگ پاداش بدهیم، کارهای ما روی حساب و کتاب است و نمی خواهیم بدعادتی تیم های دیگر را تکرار کنیم. ما با بازیکنان قرارداد داریم و طبق قرارداد به تعهدمان عمل می کنیم. در ابتدای فصل همه در خصوص وظایف شان توجیه شده اند. قطعاً تشویق و تنبیه در کار ما وجود دارد اما به جایگاه نهایی تیم بستگی دارد.

وی در مورد اینکه آیا به کسب سهمیه آسیایی در پایان لیگ فکر می کنند، گفت: ما ادعای کسب سهمیه نداریم و حضور در رده های بالای جدول رده بندی و تک رقمی شدن هدف ماست.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در پاسخ به این سوال که چند بازیکن از این تیم مشکل کارت پایان خدمت دارند، اظهار داشت: عباس عسگری تنها بازیکن تیم ماست که این مشکل را دارد. البته هیچ کدام از کارت های معافی این بازیکنان جعلی نیست بلکه نوع معافیت ها ایراد دارد وگرنه اصل کارت پایان خدمت این بازیکنان واقعی است.

نظری ادامه داد: ما تابع تصمیم گیری نهایی مسئولان در این مورد هستیم و اگر قرار است محرومیتی ایجاد شود با آن کنار می آییم ولی فعلاً منتظر تصمیم گیری نهادهای مرتبط با این موضوع هستیم.