به گزارش " ورزش سه "، علیرضا بیرانوند، دروازه بان جوان نفت تهران برای بازی مقابل راه آهن برنامه های ویژه ای در سر دارد. او ابتدا در مورد بازی می گوید: «خدا را شکر توانستیم در بازی اول نتیجه خوبی بگیریم. پرسپولیس با دایی در چند سال اخیر، اولین بازی اش را همیشه برده اما ما توانستیم این رکورد را بشکنیم و یک تساوی با ارزش کسب کنیم. به نظر من بازی با راه آهن سخت تر از پرسپولیس است. چون این تیم روبروی استقلال خیلی بسته بازی کرد و فقط ه تجربه بازیکنان حریف باخت. با مریناتی که آقای منصوریان برای بازیکنان در نظر گرفته، امیدوارم که دست پر از زمین خارج شویم و اولین پیروزی مان را دشت کنیم»

یکی از برنامه های بیرانوند برای این بازی، دیدن عابدزاده از نزدیک است. عابدزاده ای که این فصل مربی دروازه بان های راه آهن است. او در این مورد می گوید: «برای دیدن عابدزاده لحظه شماری می کنم. او الگوی من است و دوست دارم از نزدیک او را ببینم. قطعا قبل از بازی به سمت او می روم و برای حضور درون دروازه از ایشان رخصت می گیرم»

بیرانوند در ادامه می گوید: «عابدزاده برای من الگو است. چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی. خیلی دوست دارم یک روز بتوانم در حد او گلری کنم. حرکات او در بازی ایران استرالیا را هرگز فراموش نمی کنم. ضعف خیلی از گبرها این است که تا یک گل می خورند روحیه خود را می بازند اما ایده من این است که وقتی یک گلر گل اول را می خورد باید مراقب باشد تا دومی را نخورد و ایل آخر. عابدزاده اینطوری بود. با اینکه از استرالیا دو گل خورده بود اما طوری برخورد می کرد که انگار ایران سه - صفر از حریف پیش است و به جام جهانی رفته. یادش بخیر. آن بازی را در لرستان و مجلس عروسی یکی از اقوام مان دیدیم. هیچ کسی حواسش به عروسی نبود، همه بازی را نگاه می کردند!»

بیرانوند البته از عابدزاده یک سوال هم دارد. او می خواهد سوالش را اینگونه مطرح کند: «در نوجوانان نفت که بازی می کردم همه می گفتند پرتاب دست هایت مثل عابدزاده است. من در بازی مقابل پرسپولیس یک توپ را با دست و تا ۱۸ قدم حریف پرتاب کردم. می خواهم از عابدزاده بپرسم پرتاب دستش تا کجا بود. می خواهم بدانم پرتاب دست او بیشتر بود یا من!»