یکی از مربیان پیشین زلاتان ابراهیموویچ اعلام کرد که ایبرا در پایان فصل آینده پاری سن ژرمن را ترک خواهد کرد و به تیم یوونتوس ایتالیا ملحق می شود.

استفان هانسن، کسی که در دوران حضور ابراهیموویچ در تیم جوانان مالموی سوئد در کادر فنی این تیم حضور داشت، فاش کرد ایبرای ۳۲ ساله می خواهد فوتبال فرانسه را ترک کند و به تیمی بپیوندد که در سا ل های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ برای آن توپ می زد.

هانسن که اکنون هدایت تیم میترا کوترای اندونزی را بر عهده دارد و قرار است هدایت تیم ستارگان لیگ اندونزی را در دیداری نمایشی برابر یوونتوس بر عهده داشته باشد، به نشریه گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا گفت: زلاتان آن زمان جوان و دیوانه بود اما الان فقط دیوانه است. من و او چند روز پیش از طریق اینترنت با یکدیگر تماس داشتیم و او گفت که مایل است به یوونتوس برگردد و این کار را اگر امسال انجام ندهد سال آینده انجام خواهد داد. او گفت که مسئله مالی مانعی برای پیوستن او به یوونتوس نخواهد بود.

ابراهیموویچ که در دو فصل حضورش بیشترین نقش را در دو قهرمانی متوالی PSG در لوشامپیونه ایفا کرد و در ابتدای هفته جاری نیز هر دو گل پیروزی پاریسی ها را در سوپرجام فرانسه به ثمر رساند، یوونتوس را در سال ۲۰۰۶ و پس از ماجرای کالچوپولی که بانوی پیر را به سری B فرستاد ترک کرد. او پس از جدایی از بانوی پیر به اینتر پیوست و از آنجا راه بارسلونا را در پیش گرفت هرچند در این تیم با پپ گواردیولا، سرمربی وقت کاتالان ها به مشکل برخورد و به ایتالیا برگشت تا دو فصل برای میلان بازی کند. زلاتان در نهایت در سال ۲۰۱۲ به پاری سن ژرمن پیوست.